GTA 5 Online'da denildiği kadar hile var mı?

oscorp

Hectopat
İllaki var ama hilesiz server denk gelmiyormuş gibi bir hava yaratılıyor. Ben yaklaşık 2 sene önce Steam'den almama rağmen hiç oynamadım. Şimdi bir de Epic'ten aldık, oynayacak birini de buldum. Hala keyifli mi, ne durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle hile çok varmış gibi gösteriyorlar. Yok hileli adam kafama gökdelen dikti gibi bahaneler ben 2-3 senedir oynuyorum Epic Games'i de denedim daha hileyle karşılaşmadım ama hile illa vardır ama nadir.

Facility de falan hareket edemiyorum adamın hilesi yüzünden. Ufo spawnlıyor araba yağdırıyor geçen gün evde başladım uçak koymuş adam etrafa bir de bunlar yine iyi hava ayarlarıyla oynayanlar var bir gece yapıyor bir kış yapıyor kör oluyorsun sunucu değiştirsende ufo falan gitmiyor illa çık gir yapman lazım yani dedikleri kadar bende yok sanıyordum ama fazlasıyla var.

Ben çok karşılaştım. Özellikle verdiklerinden beridir epic GTA'sı oynuyorum ve 4 serverdan 3'ünde hile var. Ya Godmode açıp seni oyundan bezdiriyorlar ya da tüm oyunculara sataşıyorlar.

Benim arkadaşlarım 3000 saat GTA oynamış Steam profilini bundan dolayı gizlemiş ama dediğine göre öyle bir durum söz konusu ben hileci görmedim diyemem ama nadiren gerçekleşti Epic bedava verince girmedim daha da oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı