Çözüldü GTA Online'da hile kullananlar nasıl yasaklatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
GTA Online'da hile kullanan bir kişi var ve onunla bir sunucudan tanıştık. Onu nasıl banlatabiliriz? Desteğiniz lazım. İsmini isterseniz söylerim.

Hocam GTA'daki hileler bitmez gibime geliyor daha bugün public serverda adamın üstüne mermi boşalttım ölmedi tek çarem reportlamak ve yeni session bulmak oldu.

Ne gibi bir hile kullanıyor?

Işınlanıyor, para hilesi, level hilesi, ve çoğu bu videodaki hile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrıca bir kişi daha var oda 4444 level ve 300M parası var bana hile yaptığını kendileri açık açık söylediler.
Ben yedim sildim direkt GTA V'i şu an açılmıştır muhtemelen hard disk satın alınca yine yükler oynarım.

Lütfen hile kullanma insanların hakkına giriyorsun bende kullandım ama artık kullanmıyorum ve daha zevkli mesela para kasmak çok sarıyor ama bir anda 100milyonun olursa sarmaz Max 15 gün oynar silersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ayrıca bir kişi daha var oda 4444 level ve 300M parası var bana hile yaptığını kendileri açık açık söylediler.

Lütfen hile kullanma insanların hakkına giriyorsun bende kullandım ama artık kullanmıyorum ve daha zevkli mesela para kasmak çok sarıyor ama bir anda 100milyonun olursa sarmaz Max 15 gün oynar silersin.
Hayır girmiyorum ben keyfime göre oynuyorum geziyorum arabamla silahlarımla millete bulaşmıyorum.

10 senelik oyun için sabah akşam para kasacağına para level hilesi yapmış olabilir. Diğer oyuncuların keyfini bozmuyorsa şikayet etmeye gerek yok.

Hocam hileler bitmez kaç kez başıma geldi adam beni evimden alıp kafese kapatıyor ücretsiz olduktan sonra çok daha fazla arttı.

Geri
Yukarı