GTA 5 Online'da denildiği kadar hile var mı?

Dediklerinden daha fazla var hatta.
Ben en çok level hilesiyle karşılaştım. 999 level olan vardı. Oynayışı etkileyen hileyle bir kere karşılaştım onda da adam içime uçak sokmuştu.
999 seviye hile olmuyor. En yüksek hilesiz oyuncu 4100 seviye şu an.
Genellikle hile çok varmış gibi gösteriyorlar. Yok hileli adam kafama gökdelen dikti gibi bahaneler ben 2-3 senedir oynuyorum Epic Games'i de denedim daha hileyle karşılaşmadım ama hile illa vardır ama nadir.
1609226998404.png

Evet, denildiği kadar var. Epic yüzünden bu kadar arttı, Epic vermeden önce herhangi bir server'a girip Hydram ile adam kesiyordum. Artık kesemiyorum.

Son düzenleme:
İyi olmuş, size bulaşmadıkları sürece neden öldürürsünüz ki?
Zevk alıyorum. O Hydra'nın patlayıcılı mermisi ile adamı öldürmek var ya üff. Bir de Fully Loaded aracı var, onu alıp oyunu bilmeyen, Oppressor'den inmeyen lowları kesmek. O ayrı bir zevkli.

Cumartesi tatilimizi arkadaşlar ile GTA 5 Online ile değerlendirelim dedik. Sonuç 5 saat boyunca bir tane hilesiz server görmedim ya hava da uçuyorlar ya ölümsüzler ya da havadan bomba yağdırıyorlar. Oyundan atıp atıp duruyor zaten o bambaşka bir dava. Bu kadar kalitesiz bir oyun beklemiyordum yemin ederim inanılmaz soğudum.

Cumartesi tatilimizi arkadaşlar ile GTA 5 Online ile değerlendirelim dedik. Sonuç 5 saat boyunca bir tane hilesiz server görmedim ya hava da uçuyorlar ya ölümsüzler ya da havadan bomba yağdırıyorlar. Oyundan atıp atıp duruyor zaten o bambaşka bir dava. Bu kadar kalitesiz bir oyun beklemiyordum yemin ederim inanılmaz soğudum.
Konu 1 senelik olmuş ama yine de yazdığın ilgimi çekti. Ben zamanında story kısmını hem normal hem de modlayarak seve seve oynadım. Cidden o kadar kötü mü ya?

Geri
Yukarı