Çözüldü GTA 5 Online'da sığınağa giderken her şey üstüme geliyordu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Az önce para basma yerindeki stokumu sattım ve sığınağa gidiyordum, birden yoldaki arabaların hepsi üzerime üzerime sürmeye başladı (bazıları gereğinden kat kat daha hızlı). Daha sonrasında oyunum bir anda siyah ekranda kaldı ve Alt Tab atmayı deneyince de kapandı. Ben hile birisinin benimle uğraştığı ihtimalini getirdim aklıma fakat ne olur ne olmaz senaryosuna dayanarak konu açayım dedim. Sizce bunun sebebi nedir ve az önce yaptığım görevler vs. silinmiş midir?

Çözüm
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Az önce para basma yerindeki stokumu sattım ve sığınağa gidiyordum, birden yoldaki arabaların hepsi üzerime üzerime sürmeye başladı (bazıları gereğinden kat kat daha hızlı). Daha sonrasında oyunum bir anda siyah ekranda kaldı ve Alt Tab atmayı deneyince de kapandı. Ben hile birisinin benimle uğraştığı ihtimalini getirdim aklıma fakat ne olur ne olmaz senaryosuna dayanarak konu açayım dedim. Sizce bunun sebebi nedir ve az önce yaptığım görevler vs. silinmiş midir?

Hocam muhtemelen bir hile vakası korkulacak bir şey yok. Bilgisayarda virüs olduğunu düşünüyorsanız tarama yapın.

Hocam muhtemelen bir hile vakası korkulacak bir şey yok. Bilgisayarda virüs olduğunu düşünüyorsanız tarama yapın.

Çözüm
Virüs bulaştığını sanmıyorum, crackli bir dosya yok bilgisayarımda. Anlamadığım şey ise bu hileler neden banlanmıyor ve nasıl böyle sanki oyunun moderatörüymüş gibi hareket edebiliyorlar. Adam utanmasa gökten araba yağdıracaktı ki bunu da yaşamıştım önceden :D.

Virüs bulaştığını sanmıyorum, crackli bir dosya yok bilgisayarımda. Anlamadığım şey ise bu hileler neden banlanmıyor ve nasıl böyle sanki oyunun moderatörüymüş gibi hareket edebiliyorlar. Adam utanmasa gökten araba yağdıracaktı ki bunu da yaşamıştım önceden :D.

Hocam aktif izleme var mı bilmiyorum ama bu aldıkları hileler pahalı menü hileler çoğunlukla ban yemiyorlar. Yeselerde yeni hesap açıp devam ediyorlar. Nasıl olsa onlarda ucuz GTA 5
Amerika'da 30 dolarmış.

Rutin GTA Olayları :D
Olur hocam böyle şeyler , invite only de satmak en mantıklısı . Public sessionlar hileden geçilmiyor zaten ara sıra invite a bile musallat oluyorlar hatta lobiye bile girmeden.

Rutin GTA Olayları :D
Olur hocam böyle şeyler , invite only de satmak en mantıklısı . Public sessionlar hileden geçilmiyor zaten ara sıra invite a bile musallat oluyorlar hatta lobiye bile girmeden.
O kadar sapık bir hileyle karşılaşmadım. 5 aylık Gta serüvenimde sanırım sadece 1 defa İnvite Only serverda oyunum aynı şekilde siyah ekran verip kapanmıştı. Umarım rastlamam bu tip bir psikopata...

1 yıla yakın süredir oynuyorum, altımda itfaiye musluğu spawnlayıp havada zıplatmadıkları mı kaldı, karakterin içine kamp ateşi sokup yakmadıkları mı kalmadı, evimin içine gitar doldurup hareket edemez hale mi getirmediler, kendi evine veya sahile ışınlayıp sonra herkesi dışarı atarak bütün lobiyi kesmedikleri mi kalmadı...
Ama güzel oyun ya :D
Arkadaş ortamın varsa 10 15 kişi inivite lobide, playlsitle, heistle vs. güzel eğlenebilirsin :D

Geri
Yukarı