GTA 5 Online'da yapılması eğlenceli şeyler

Bence kesinlikle yaşıtın ve kafanın denk olduğu bir arkadaş çevresi yapmalısın oyun içerisinde. Bunu da forumlar aracılığı ile mutlaka birilerini bulursun diye düşünüyorum. Emin ol beraber oynadıktan sonra en kolay görevler bile sana eğlenceli gelecektir 👍

@Mehmet Halis aslında hile açmaya gerek kalmadan MK II ile kolayca terör estirilebiliyor :D.
Oyunda Hızlı ve Öfkeli 2 filmindeki Nissan Skyline'ı yapmıştım. Otobana çıktım son sürat gidiyorum, birden hile geldi kendi arabamdan beni aşşağıya attı. Sonra gelip silah ile mermi yağdırmaya başladı. Sinir ediyorlar.

@Madawc aslında vardı ikisi 9 birisi 5 yıllık arkadaşımdı ama beni sattılar (sorun beraber oyun oynamaları değil daha önce bir şeyler yaşadım) ve beraber oynamaya başladılar :D. Çok uzun zamandır görüşmüyorum, görüşmeye değecek insanlar da değiller. Yaşım 16 oynamak isteyen olursa Discord üzerinden eğlenceli vakit geçirebiliriz :D.
@Enes3078 sanırım bunker'dan bahsediyorsun, denerim :).

@Madawc aslında vardı ikisi 9 birisi 5 yıllık arkadaşımdı ama beni sattılar (sorun beraber oyun oynamaları değil daha önce bir şeyler yaşadım) ve beraber oynamaya başladılar :D. Çok uzun zamandır görüşmüyorum, görüşmeye değecek insanlar da değiller. Yaşım 16 oynamak isteyen olursa Discord üzerinden eğlenceli vakit geçirebiliriz :D.

Social Club hesabım imzamda var ekleyin vereyim oynayalım. Discord'um: GEFEGILMAX2#9814

Yeni konular

Geri
Yukarı