GTA 5 Online'dan Atma Sorunu

KrakenNn

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Arkadaşlar 4-5 gün önce GTA 5 yükledim. Online'a girdiğimde, biraz oynadıktan sonra herkes left alıyor ve beni public 1 diye boş bir sunucuya atıyor. Yardım edebilir misiz? Teşekkürler...

Arkadaşlar 4-5 gün önce GTA 5 yükledim. Online'a girdiğimde, biraz oynadıktan sonra herkes left alıyor ve beni public 1 diye boş bir sunucuya atıyor. Yardım edebilir misiz? Teşekkürler...
İnternet hızınla alakalı bir durum maalesef GTA serverleri iyi değil. Benim de başıma geliyor.

Eğer siz ESC tuşundan Public Server'a geçmeyi seçmiyorsanız. GTA V serverleri ile alakalı. Eğer siz seçiyorsanız siz seçtiğinizden dolayı girer.

Public Server'a geçirmesinin nedeni ise çok Ping alıyorsanız oyunu kendi fizik motoru üzerinden Server'dan onay beklemeden oynattığı için daha akıcı oynarsınız. Böylece Ping sorunları çekmezsiniz. Fakat bu da serverden hiç onay almıyor demek değil. Yine bilgileri günceller fakat sizin oynanış anınızda değil.

Örneğin siz oynadınız 1.000.000 dolar kazandınız. Bunun güncellemesini anında değilde 20-30 sn sonra yapar. Bundan dolayı daha akıcı oynarsınız.

e Rockstar bir türlü suncularını geliştiremiyor, tıpkı Ubisoft gibi. Bir de yeni güncelleme gelince nasıl oldu Allah bilir! Bana da aynısı oluyor, internet altyapın veya paketin düşükse normal.
Bir diğer sebebi ise bizim Rockstar sunucularına çok uzak olmamız. Buda oyunu oyunun kendini kendi fizik motoru üzerinden çalıştırılmasına zorluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı