GTA 5 para nasıl kasılır?

İhsangencer

Decapat
Daha fazla  
GTA 5 de şu anda bunker upgradelerinin 2 tanesi var onun yanında şirket ve cargo deposu var bundan sonraki ilk hedefim ne olmalı? Çok para veren heistleri kendim nasıl yapabilirim? Ve şu anlık param yok.

GTA 5 de şu anda bunker upgradelerinin 2 tanesi var onun yanında şirket ve cargo deposu var bundan sonraki ilk hedefim ne olmalı? Çok para veren heistleri kendim nasıl yapabilirim? Ve şu anlık param yok.
Bunker'ın depolarını dolu tut ve doldukça daha fazla para kazanmak için manuel olarak sat. Benim planım şuydu: Bunker deposunu doldurup şirketteki araba çalma görevlerini yapıyordum. Bunker oyun içinde kaldığın sürece çalıştığı için oyundan çıkmadan önce olanları satıyordum.
Ekstra olarak Facility almanı öneririm. İçerisinde milyonluk görevler var ve kime ne kadar pay düşeceğini kendin hesaplıyorsun.

bunker'ın depolarını dolu tut ve doldukça daha fazla para kazanmak için manuel olarak sat. Benim planım şuydu: Bunker deposunu doldurup şirketteki araba çalma görevlerini yapıyordum. Bunker oyun içinde kaldığın sürece çalıştığı için oyundan çıkmadan önce olanları satıyordum.
Ekstra olarak facility almanı öneririm. İçerisinde milyonluk görevler var ve kime ne kadar pay düşeceğini kendin hesaplıyorsun.

Şu anda 1.500.000 param var ne almamı önerirsin bunker Full dolu iken 500 600 oluyor onu beklerken gidip 1.5m olan vehicle cargo deposunu alıp araba işimi yapsam yoksa facility mi alsam oradaki görevlerden ne kadar geliyor ve göreve başlamak için ekstra para istiyor mu?

Şu anda 1.500.000 param var ne almamı önerirsin bunker Full dolu iken 500 600 oluyor onu beklerken gidip 1.5m olan vehicle cargo deposunu alıp araba işimi yapsam yoksa facility mi alsam oradaki görevlerden ne kadar geliyor ve göreve başlamak için ekstra para istiyor mu?
Facility için VIP'e girmen yeterli. Direk Facility al. İlk zamanlar milyonluk görev yok, sonradan geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı