Oyun GTA 5 PS4&PS5 bundle 197.67 TL

• Konuyu başlatan HCI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Hocam ben 1.5 ay önce aldım bu paketi ps5 için ,hem online hem de hikaye yi sorunsuz oynayabiliyorum.
Peki hocam bu paket içersinde ps5 60 fps ve diğer yenilikler var mı.Sadece Ps5 versiyonu şuan 2 katı fiyatı.Bu bundle (Ps4&Ps5) alıp Ps5 te 60 fps ve 4k görüntü kalitesi ile oynayabilir miyiz.

Peki hocam bu paket içerisinde PS5 60 FPS ve diğer yenilikler var mı? Sadece PS5 versiyonu şu an 2 katı fiyatı. Bu bundle (PS4&PS5) alıp PS5'te 60 FPS ve 4K görüntü kalitesi ile oynayabilir miyiz?

Evet oynayabilirsin. Paketin içinde hem PS4 sürümü hem de PS5 sürümü mevcut. Aldıktan sonra indirmek isteyince soruyor zaten hangi sürümü indirmek istersin diye. PS5 sürümünü seçin.

Evet oynayabilirsin. Paketin içinde hem PS4 sürümü hem de PS5 sürümü mevcut. Aldıktan sonra indirmek isteyince soruyor zaten hangi sürümü indirmek istersin diye. PS5 sürümünü seçin.
Teşekkürler üstad.Oyunun firması 2 cümle açıklama yazması gerekirken insanları muallakta bırakıp sizin gibi alıp tecrübe etmiş insanların kafalarını şişiriyoruz.

Rica ederim hocam.Kesinlikle açıklamaya yazılması lazım çok haklısınız.
Hocam son bi sorum ,şuan hali hazırda elimde ps4 cdli versionu var.Ps5e geçtim şimdi bu versionuna 200 tl vermeye değer mi sizce.Yokda Ps4 versionu elimdekiyle oynamaya devam edeyim mi?Teşekkürler

Hocam son bir sorum, şu an halihazırda elimde PS4 cdli versionu var. PS5'e geçtim şimdi bu versionuna 200 TL vermeye değer mi sizce. Yokda PS4 versionu elimdekiyle oynamaya devam edeyim mi? Teşekkürler.

Bence verin hocam. Oyun ayarlarından 30 FPS'e çektiğimde oynanmaz hâle geliyor. Oyun dökülüyor resmen. Alın paketi kafanız rahat oyununuz akıcı olsun.

Hocam GTA 5 premium Edition ve büyük beyaz köpek balığı kartı Paketi'ni almak mantıklı mı sizce?

PS4 ile oynayacaksanız mantıklı. PS5 ile oynayacaksan 30 FPS oynarsın. Çünkü paketin içindeki GTA 5 PS4 sürümü.

Geri
Yukarı