GTA 5 PS5 ve Xbox Series X Çıkış Tarihi Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA 5 PS5 ve Xbox Series X çıkış tarihi

GTA 5 yeni nesil çıkış tarihi Rockstar Games tarafından açıklandı. Geliştirici stüdyonun açıklamasına göre GTA V’in yeni nesil sürümü Kasım ayında PS5 ve Xbox Series X/S kullanıcıları ile buluşacak. Rockstar Games, geçtiğimiz yıl GTA 5’in 2021 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına geleceği açıklanmıştı. Ancak, geliştirici stüdyo GTA 5’in yeni nesil versiyonu için herhangi […]

Devamı: GTA 5 PS5 ve Xbox Series X Çıkış Tarihi Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sanırım The Last of Us Part II gibi oyunlar henüz yeni nesil güncellemesi almadı. Keşke onu da yeni nesil olarak görebilsek. Yeni nesilden kastım zaten grafikler muazzam, daha muazzam olur orası ayrı fakat 4K 60 FPS aşırı güzel olur diye düşünüyorum. Keşke GTA V yerine bu tür şeylerle uğraşsalar :D

GTA 6'nında çıkış tarihini açıklasalar keşke. Ama ondan önce bir trailer istiyorum. Ah kim bilir nasıl olacak ya çok meraktayım.

Bu sürüm PC'ye de gelecek mi? Bence getirmeleri gerekiyor. İsteyen ayarlardan etkinleştirmeli.

Sadece yeni nesil konsollara getiriyorlar. Grafiklerine bir güncelleme gelmiyor. PC'de zaten 60 FPS ve 4K olarak oynayabilirsin, sistem iyi olduktan sonra. The Witcher 3'ün grafik anlamda güncelleneceğini duydum. PC için de güncellenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı