GTA 5 RGSC İndirilen Kısmın Silinmesi

obisoft

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Meslek
Katip
GTA5'i RGSC üzerinden indirirken herkesin yaşadığı gibi bağlantı problemi yaşıyorum, bağlantı sorunu oluşunca "pause","resume" butonlarına basıp indirmeyi devam ettiriyorum. Bu şekilde 6,32 GB indi. Bu kısıma kadar her şey normal. Ancak bundan sonra indirme devam etmeye başlayınca kaldığı yerden değil de, 6,32 GB üzerinden devam ediyor.
Mesela 7,50 GB'a kadar geliyorum. İndirme işlemi bağlantı sorunu nedeniyle duruyor. Pause deyip, resume'ye tıklayınca 7,50 GB üzerinden devam etmeyip tekrar 6,32 GB'a dönüyor ve o kısmı tekrar indiriyor.
Bunun nedeni ve çözümü ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
9.90 GB indirdim ve 6.32 GB 'a döndü. Rockstar bir şeyi de sorunsuz yapsa şaşacağım zaten.

Ben tüm dosyaları silip yüklemeyi yeniden başlatacağım. Rockstar sağ olsun erken erişimin hiçbir faydası olmadı bize, aksine kotaları doldurduk boşu boşuna...

Bende de aynı sorun var ama bende bu kadar geriden başlamıyor. En fazla 500 mb geriden başlıyor. Ondan sonra da bir daha olmuyor. Yalnız bu sadece bilgisayarı kapatıp açınca oluyor.

Bende hiç bir sorun olmadı. Belki 3 gündür 40-50 defa durdurup yeniden başlattım hep indirdiği yerden devam etti. Hemen Rockstar'a suç atmamak lazım.

9.90 gb indirdim ve 6.32gb 'a döndü. Rockstar bir şeyi de sorunsuz yapsa şaşacağım zaten.
Sizin de benim gibi 6,32 GB'da takılıyorsa, 6,32'den sonraki dosyanın boyutunun yüksek olması nedeniyle, o dosyayı tam olarak indiremeden bağlantı hatası verdiği için, yeniden başlatınca aynı dosyası tekrar indirmeyi deniyor olabilir.
Oyunun kurulduğu dizine açıp baktığımda, her durdurduğumda dizinden bir dosyanın silindiğini ve her yeniden başlattığımda o dosyanın geri geldiğini gördüm. Bu nedenle bence yukarıda belirttiğim şekilde oluyor galiba..

Bende kafayı yemek üzereyim. Oyun 30 GB' den 23 GB' ye düştü. Ben ne yapıyım şimdi buna. Nereye gidiyor o kadar indirdiğimiz şeyler ?

Aynı problem bende de var. 45 GB indirmiştim bağlantı kopup tekrar gelince 30 GB oldu. Bir çözüm bulunsa iyi olacak. Yabancı kaynaklardan da pek bir şey bulamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı