Çözüldü GTA 5 Rockstar Games "installer" sürekli ekrana geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

525596

Centipat
RAM
8 GB 2400 Mhz
Ekran kartı
Nvidia Geforce MX 110 2 GB GDDR 5
İşlemci
İntel Core İ5-8265U
Merhabalar herkese. Ben GTA 5'i Epic Games'ten ücretsiz dağıtılırken almıştım. 1 hafta önce ilk kez indirip oynamaya başladım. Sorunum şu GTA 5'i yükledim açtım ekrana Rockstar Games ınstaller çalıştırılsın mı ekranı geliyor. (kullanıcı hesabı denetimi ekranı) evet diyorum oyun açılıyor, oyunda sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor. Benim merak ettiğim oyunu her açtığımda bu Rockstar Games ınstaller ekranı sürekli olarak gözükecek mi? Ben de ayrıyeten Steam hesabımda GTA4 var, onu açarken sadece Rockstar Games Launcher açılıyor ondan sonra oyuna giriyor yani GTA 5'de olduğu gibi sürekli installer ekranı gelmiyor. Bu sorun sadece bende mi var yoksa sizde de aynı sorun var mı?

Dosya Ekleri

• 20220220_215813.jpg
    20220220_215813.jpg
    198,2 KB · Görüntüleme: 96
Çözüm
S
Denetim masasına gir, kullanıcı hesapları, tekrar kullanıcı hesapları, hesap denetimini değiştirin yazısını tıklayın.

Şunu yapın:
1645384645480.png

Çözüldüyse söylemeyi unutma.
Bende de bu hata vardı senin çözümü denedim olmadı.

Sende benim yaptığım hatayı mı yaptın? Oyunu yükledikten sonra Visual C++2008 dosyasını mı kaldırdın veyahut başka bir dosyayı mı sildin? Böyle yaptıysan ne yaparsan yap düzelmiyor tek çözüm format ve yeniden oyunu yüklemek. Ben sorunu böyle çözdüm. Format atmak dışında bir çözüm bulamadım.

Sende benim yaptığım hatayı mı yaptın? Oyunu yükledikten sonra Visual C++2008 dosyasını mı kaldırdın veyahut başka bir dosyayı mı sildin? Böyle yaptıysan ne yaparsan yap düzelmiyor tek çözüm format ve yeniden oyunu yüklemek. Ben sorunu böyle çözdüm. Format atmak dışında bir çözüm bulamadım.

İşin garip tarafı ben dün oynadım. Çalışıyordu fakat şimdi çalışmıyor. Ben bir şey silmedim zaten. Abim belki silmiştir.

Geri
Yukarı