Çözüldü GTA 5 Rockstar Games "installer" sürekli ekrana geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

525596

Centipat
RAM
8 GB 2400 Mhz
Ekran kartı
Nvidia Geforce MX 110 2 GB GDDR 5
İşlemci
İntel Core İ5-8265U
Merhabalar herkese. Ben GTA 5'i Epic Games'ten ücretsiz dağıtılırken almıştım. 1 hafta önce ilk kez indirip oynamaya başladım. Sorunum şu GTA 5'i yükledim açtım ekrana Rockstar Games ınstaller çalıştırılsın mı ekranı geliyor. (kullanıcı hesabı denetimi ekranı) evet diyorum oyun açılıyor, oyunda sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor. Benim merak ettiğim oyunu her açtığımda bu Rockstar Games ınstaller ekranı sürekli olarak gözükecek mi? Ben de ayrıyeten Steam hesabımda GTA4 var, onu açarken sadece Rockstar Games Launcher açılıyor ondan sonra oyuna giriyor yani GTA 5'de olduğu gibi sürekli installer ekranı gelmiyor. Bu sorun sadece bende mi var yoksa sizde de aynı sorun var mı?

Dosya Ekleri

• 20220220_215813.jpg
    20220220_215813.jpg
    198,2 KB · Görüntüleme: 96
Çözüm
S
Denetim masasına gir, kullanıcı hesapları, tekrar kullanıcı hesapları, hesap denetimini değiştirin yazısını tıklayın.

Şunu yapın:
1645384645480.png

Çözüldüyse söylemeyi unutma.
Denetim masasına gir, kullanıcı hesapları, tekrar kullanıcı hesapları, hesap denetimini değiştirin yazısını tıklayın.

Şunu yapın:
1645384645480.png

Çözüldüyse söylemeyi unutma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denetim Masası'na gir, kullanıcı hesapları, hesap denetimini değiştirin yazısını tıklayın.
Şunu yapın:
Eki Görüntüle 1311491

Merhaba Serdar kardeşim ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim. Yalnız benim bahsettiğim o değil, dediğim gibi oyunu Epic Games'ten çalıştırınca sürekli olarak r. G installer ekranı geliyor ama GTA4'ü açarken olmuyor. Eğer GTA 5 sahipsen sende de aynısı oluyor mu? Yoksa bu normal bir durum mu onu öğrenmek istiyorum.

Merhaba serdar kardeşim ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim. Yalnız benim bahsettiğim o değil, dediğim gibi oyunu Epic Games'ten çalıştırınca sürekli olarak r. G installer ekranı geliyor ama GTA4'ü açarken olmuyor. Eğer GTA 5 sahipsen sende de aynısı oluyor mu? Yoksa bu normal bir durum mu onu öğrenmek istiyorum.
Kullanıcı hesabı denetimi kapatabiliyorsunuz ondan bahsediyorsan kapanabiliyor.
Evet normal durum.
Merhaba serdar kardeşim ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim. Yalnız benim bahsettiğim o değil, dediğim gibi oyunu Epic Games'ten çalıştırınca sürekli olarak r. G installer ekranı geliyor ama GTA4'ü açarken olmuyor. Eğer GTA 5 sahipsen sende de aynısı oluyor mu? Yoksa bu normal bir durum mu onu öğrenmek istiyorum.

Zaten sorunu anlamadım ama o onay şeyinden bahsediyorsunuz çözümü verdim.

Kullanıcı hesabı denetimi kapatabiliyorsunuz ondan bahsediyorsan kapanabiliyor.
Evet normal durum.

Serdar kardeşim yok hayır yanlış anladın beni, kullanıcı hesabı denetimi nasıl kapatılır diye sormuyorum dedim ya GTA 4 açarken kullanıcı denetimi ekranı gelmiyor oyun normal açılıyor, sadece GTA 5 açarken oluyor bu. Yukarıda bahsetmeyi unutmuşum, şimdi ben GTA 5 yükledim açtım biraz oynayıp kapattım sonra Denetim Masası'na girdim ve Visual C++2008 yüklendiğini gördüm ben de aptal gibi gidip onu kaldırdım. Sonra oyunu bundan sonra her açtığımda kullanıcı denetimi ekranı geliyor ama ilk kez oyunu açtığım da böyle olmamıştı. Sonra tekrar yükledim Visual C++2008i doğrula yaptım ama bir türlü düzelmiyor.

GTA 4'e sağ tıklayıp özelliklere bas oradan uyumluluğu seç oradan da "bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini etkinleştir bakalım ne olacak.

Dostum galiba biz anlaşamayacaz. Kısa olarak şöyle söyleyim: GTA 5 açarken neden kullanıcı hesabı denetimi ekranı açılıyor? Diğer tüm oyunlarımda olmuyor sadece GTA 5'de oluyor? Şimdi anlayabildin mi?

Dostum galiba biz anlaşamayacaz. Kısa olarak şöyle söyleyim: GTA 5 açarken neden kullanıcı hesabı denetimi ekranı açılıyor? Diğer tüm oyunlarımda olmuyor sadece GTA 5'de oluyor? Şimdi anlayabildin mi?

Anlattım ya ilk mesaja bakarsan. Onay istiyor sadece.

Otomatik yönetici olarak acıyor özelliklerden kapatmanız lazım. Her şeyi açıkladım zaten.

Anlattım ya ilk mesaja bakarsan. Onay istiyor sadece.

Otomatik yönetici olarak acıyor özelliklerden kapatmanız lazım. Her şeyi açıkladım zaten.

Tamam serdar dostum anladım, konuyu zaten hiç açmamam gerekirdi neyse, ilk yanıtını çözüldü olarak işaretliyorum teşekkür ediyorum iyi günler.

Geri
Yukarı