Wolfteam hakkında ne düşünüyorsunuz?

@Doyle yeni bir silah çıkartıyorlar, önceki silahlarının sesleriyle aynı oluyor. Aynı tasarım, aynı silah sesleri ve oyunun dengesine aşırı derecede de etki ediyor. P2W bir oyun eninde sonunda ölmeye mahkumdur. 1-2 seneye kapanma haberini alırız muhtemelen.

Doğru hocam, oyun zaten şu anki oyunlardan çok geride her açıdan. P2W olmasa arada girip oynamak isterdim.

Evet dediğin gibi arada girmek zevkli olurdu. Maalesef günümüze göre bayağı geri kaldı ama eski silahlardan falan oluşan bir sunucu yapsalar yine eskilerden oyuncusu olur.

Çocukluğumu geçirdiğim oyun. 2013 - 2018 arası oynamıştım. İlk başladığım zamanlar aşırı iyiydi, oyunun farklı bir havası vardı. Okuldan gelip oturuyordum direkt. 2015-2016 arası prime dönemimdi. Sınır tanımıyordum :D Sonra bozuldu gitti. Ben de CS:GO ile tanıştım.

@Doyle yeni bir silah çıkartıyorlar, önceki silahlarının sesleriyle aynı oluyor. Aynı tasarım, aynı silah sesleri ve oyunun dengesine aşırı derecede de etki ediyor. P2W bir oyun eninde sonunda ölmeye mahkumdur. 1-2 seneye kapanma haberini alırız muhtemelen.
Evet maalesef.
Evet dediğin gibi arada girmek zevkli olurdu. Maalesef günümüze göre bayağı geri kaldı ama eski silahlardan falan oluşan bir sunucu yapsalar yine eskilerden oyuncusu olur.
Arkadaşın dediği gibi açmışlardı, abuk subuk şeyler yoktu ama oda tutmadı.

Geri
Yukarı