GTA 5 Satışları 100 Milyona Dayandı

5b03a625e7aa3c231ce496ca.jpg

GTA’nın yayımcısı olan Take-Two şirketi tarafından açıklanan verilere göre, oyun bugüne kadar tam olarak 95 milyon kopya sattı. Take-Two’nun CEO’su Strauss Zelnick, oyunun devamlı olarak ücretsiz güncellemelerle destekleniyor olmasının bu satış rakamlarında büyük katkı sahibi olduğunu belirtti.
GTA 5 Online’a giriş yapan oyuncu sayısının ve Los Santos içerisinde harcanan paranın da rekor kırdığını belirten Zelnick, son olarak GTA 5 Online için daha fazla içeriğin çıkarılması gerektiğini belirtti. 450 milyon dolar gibi büyük bir kâr oranının yakalandığını belirten Take-Two, GTA 5 satış rakamlarına göre, oyunun uzun bir süre daha gündemde kalacağını belirten yönde açıklamalarda bulundu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarıyı hak eden bir oyun. Gta 5 Online modunun dibine vurmuş biri olarak, ücretsiz içerikler oyuna renk katıyor. Neredeyse her ay oyuna yeni içerikler ekleniyor.

O kadar satış rakamına ulaşmış fakat şu an oyuna giremiyorum. Sizde de durum aynı mı?
Not: İngilizce bilgim var. Sunucular kullanılamaz diyor. Fakat birkaç kişinin sorunu bir şekilde çözdüğünü okudum. Oyun Social Club üzerinden alındı.
jata.png

O kadar satış rakamına ulaşmış fakat şu an oyuna giremiyorum. Sizde de durum aynı mı?
Not: İngilizce bilgim var. Sunucular kullanılamaz diyor. Fakat birkaç kişinin sorunu bir şekilde çözdüğünü okudum. Oyun Social Club üzerinden alındı.Eki Görüntüle 300250
Orada ki linke tıklayarak durum hakkında bilgi alabilirsiniz yazıyor.

Şu an GTA sunucuları kapalı. Sebebini tam olarak bilemiyorum.
Konuya gelirsek;
Bu kadar kar etmiş olmasına rağmen sunucuları halen çok berbat. Oyuncu sayısı az ve hileci denk geliyor. Normalde bu saydıklarım başka oyunda olsaydı bu kadar satış rakamına rüyalarında bile göremezlerdi ancak konu GTA olunca normal geliyor. Birde bu sorunları düzeltirlerse tadından yenmez.

Millet aç abi aç, o kadar parayı alıp hala sorunları çözemiyorlarsa bıraksınlar bu işleri. Sırf bu kadar para getirdiği için GTA 6 çıkarmıyorlar. Yamyam beyinliler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı