Çözüldü GTA 5 Script Hook V-crıtıcal error hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
GTA 5'te önceden mod indirmiştim. Oyuna güncelleme geldikten sonra bu hatayı almaya başladım. Modu kaldırdım olmadı, üstüne oyunu silip tekrar indirdim ama halen düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

gta.png

GTA 5'te önceden mod indirmiştim. Oyuna güncelleme geldikten sonra bu hatayı almaya başladım. Modu kaldırdım olmadı, üstüne oyunu silip tekrar indirdim ama halen düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1655097

Hocam oyun dosyalarında scripthookV.dll dosyası ve dinput.dll dosyası varsa onları kaldırıp deneyin.

Çözüm
Script Hook V'ın yeni sürümü henüz çıkmadı. Alexander Blade yani Script Hook V'ın yapımcısı Ukrayna'da olduğu için güncelleme birkaç güne gelir. Malum Ukrayna şu an meşgul... (evet, GTA 5'i modlayan herkes tek bir kişiye bağlı :D)

Script Hook V'ın yeni sürümü henüz çıkmadı. Alexander Blade yani Script Hook V'ın yapımcısı Ukrayna'da olduğu için güncelleme birkaç güne gelir. Malum Ukrayna şu an meşgul... (evet, GTA 5'i modlayan herkes tek bir kişiye bağlı :D)

Hocam evet bende o yüzden Menyoo mod menüyle oyuna giremiyorum.

Geri
Yukarı