GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Millet daha oyun çıkmadan hesap kitap işlerine atanmış :) Durun bir çıksın. PC'de çıkmayacak diyenler bile var.

Şu GTX 525M ile tam ayarda 1366*768'de çok rahat oynuyorum diyen sevgili dostlarım... Sizleri en içten dileklerimle selamlıyorum :D Sizin gibi iyimser insanlar da olmasa çekilmez şu memleketin havası ne diyeyim. :D

Kim diyor onu yahu? Oyunun PC'de çıkmaması imkansız! Yayınlanan görseller konsollar ile mümkün değil...
PC'de çıkmaması demek zaten tüm dünyaya yıkım olur. Rockstar Games bunu hiç göze alamaz. Görünene göre mümkünatı olmayacaktır.

Kim diyor onu yahu? Oyunun PC'de çıkmaması imkansız! Yayınlanan görseller konsollar ile mümkün değil...

Recep abi CHIP'de bir elmacığımız var Apple'cı. :D Kendisi bahsediyor bu durumdan ki PC'de çıkmazsa çıkmasın daha iyi.

AMD Radeon HD 6650M, daha çok Casper gibi artık marka haline gelmiş bakkal firmaların kullandığı bir ekran kartı. O kadar bırak GTA V'i, GTA IV'ü açmakta zorlanıyor. Ekran kartını değiştirmen gerek. Ayrıca ekran kartında GB miktarının önemi yok ;)
Haklısın Recep Abi bi baktım da kartım çok kötü :D Ahhhh Casper ahhhhh ahhh yazın değiştirecem söz :D

Fakat şunu belirteyim abartmıyorum. GTA 5'de GTX 680 Bile, 16x AF, 16x AA, 1920x1080, Ultra ayarlarda sıkıntı çekebilir.

O oyunu dediğim ayarlarda oynatabilmek için en az GTX 670 ve üzeri kartlar lazım. Mesela AA, AF, çözünürlük full açıkken GTX 680 40 FPS oynatır en fazla, tahminimce...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı