GTA V Sistem Gereksinimleri

• Konuyu başlatan amd007
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 15B
Resmi açıklama gelmeden inanası gelmiyor insanın. HWA geçen aylarda dünyanın ilk ağırlık değiştirilebilir mouse'u diye bir haber yapmıştı. O haberde yeni ve ilk olmayan bir fare vardı. Kaynak HWA olunca şüphe 2'ye katlandı.

Berke Kan hocam gtx770 ekran kartı ile hangi ayarlarda oynayabilirim ? Monitör çözünürlüğü 1440x900.
Ultra - High arası.
Berke Kan Peki oynayamaz mıyım? Dedin ya LOW'da kasar diye. Peki oynanmaz mı yani?
Oynamaktan kastınız açması ise açar.

Resmi açıklama gelmeden inanası gelmiyor insanın. HWA geçen aylarda dünyanın ilk ağırlık değiştirilebilir mouse'u diye bir haber yapmıştı. O haberde yeni ve ilk olmayan bir fare vardı. Kaynak HWA olunca şüphe 2'ye katlandı.
Kontrol ettim yabancı sitelerde farklı gereksinimler verilmiş. Ortak olanları kontrol ettim. Düzenlendi.

Son düzenleme:
İntel Core 3770 CPU 3.40 GHz
GTX 750 ti 2 GB 128 Bit ekran kartı
8 GB RAM
Windows 7 Home Premium 64 Bit
Bu pc ile çözünürlüğü 1366x768 olarak düşünürsek GTA 5'i hangi ayarlarda oynarım ?

EKRAN KARTI = HD7850 O.C 256BİT 2GB GDDR5 DX11.1
İŞLEMCİ = AMD FX 6300
HDD = SEAGATE 1TB 7200RPM
ANAKART = M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0
RAM = RİPJAWS 8GB 2133MHZ
Ayarları fulleyerek oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 5 çıkacak diyorlar 50 gb hddye takıyorsunuz. Bizim forumda tahmini minimum sistem gereksiniminden oldukça aşağı bir sistemin olacağı duyuruluyor biz illaki bir sorun bulmalıyız. Çünkü insanoğlu nankör... Gta 5 pc ye çıkıyor arkadaş gta 5. Daha ne istiyorsunuz ?

Verdiğin kaynağı 1 saat önce içeresinde resmi olmayan bir açıklama yapmalarıyla ilgili yorum atmıştım silmişler her neyse bu biraz garip çünkü minimum 50gb diyorlar önerilen 20gb ?! Buna anlam veremedim kaynak resmi değil
Benim de ilk dikkatimi o çekti minimum 50 gb önerilen 20 gb nasıl bir işin içindeyiz anlamadım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı