Çözüm GTA 5 Social Club Giriş ve Loading Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ya ben senin dediklerini yaptım indirmeye de başladım ama daha sonra bilgisayar kafayı yedi. Mavi ekran falan verdi o kullanıcı hesabında. Donuyor falan o hesapta ama kendi hesabımda hiçbir sorun yok. Bu hesabımda da oyun Loading yazan yerde kalıyor. Oyunu aldık başımıza ne işler açtı ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım oldu, sagol hocam. Yapamayanlar tekrar deneyip "cmd" kodları dahil harfi harfine uygulasın, benimde olmamıştı oldu şimdi.

Yavaş indirme sunucular yüzünden mi acaba? Arada yükseliyor ama bazende 3-5 kb oluyor. 2 MB dowload ile 12 saatte 33 GB indi. :( O arada ben Playstore'un paylaştığı 31 partı indirdim. Kursam aynı şekil olur mu acaba ?

Sırf şunları yazmak için üye oldum. Yukarıdaki yazan hiç bir şeyi yapmanıza gerek yok.

Şöyle bir bakalım, problem ne? Kullanıcı adındaki Türkçe karakterlerden dolayı Social Club app'i ile yaşanan iletişim problemi.

Gördüğüm kadarıyla bu problemi yaşayanlar genelde 8 ve 8.1 kullanıcısı. Çözüm basit. Denetim masasından kullanıcı ayarlarınıza gidin ve kullanıcı adınızı değiştirin.

Eğer orijinal bir Windows kullanıyorsanız, önce Microsoft Account'unuzun bağlantısını kesin ve gidip internetten Microsoft hesabınıza girerek, kullanıcı adınızdaki Türkçe karakterleri düzeltin. Sonra tekrardan bilgisayarınızı Microsoft hesabınıza bağlayın ve sorun çözülmüş olacak. Anladığım kadarıyla, anlattığım şeyi yaptıktan sonra, kullanıcı adıma olan dosyada değişti ve belgelerime ulaşabiliyor şu an program. Bu nedenle problem ortadan kalktı.

Yazdıklarımı aynen yaptım ve şu an 1.7GB inmiş durumda. Öyle DNS, cmd vs. ile uğraşmanıza gerek yok.

Benim reconnecting hatası var. Bir de hız 3 MB iken birden 40 KB'a falan düşüyor. Çözümü bilen var mı?

Reconnecting hatası sunuculardaki yığılmadan kaynaklanıyor.
Ek olarak eğer yeniden başlattıktan çok kısa bir süre sonra bu hatayı durmadan verip durmaya başladıysa yükleyiciyi kapatın, GTA 5 klasörünü açın, içinde x64*.rpf.part (* herhangi bir harf, örneğin "x64p.rpf.part") isimli dosyayı silin, sonra indirme işlemini tekrar başlatın. Ben bunu yaptıktan sonra sonuna kadar tekrar hiç takılmadan indirme işlemini tamamladı.
Nasılsa 14 Nisandan önce oynayamayacağımız için çok da acele etmenize gerek yok, bırakın insin yavaş yavaş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı