Çözüldü GTA 5 Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

fahriggvvv

Decapat
Steam'den GTA 5 indirdim ama açılıyor diye gösteriyor 2 3 saniye sonra kapanıyor ve açılmıyor. 2 gün önce format attım, bugün GTA 5 indirdim ve açılmadı.

Oyun dosyalarını doğrulayıp denediniz mi?

Raporda belki gözükür rapor almayı deneyebilirsiniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de dosyaları doğrulayın. Rockstar Games Launcher açıp giriş yaptığınızdan emin olun.

Formattan sonra kurman gereken bazı şeyler var. Microsoft Visual C++ serilerini kurdun mu?

İşletim sistemin 32 Bit ise x86 olanları indirip tek tek kur. Eğer 64 Bit ise x64 olanları indir.

Steam'dan almış olsan bile Rockstar hesabı ister oyuna girmen için. Bu vardır diye tahmin ediyorum. O yüzden yazmadım. Bir de dosyaları doğrulat, eksik indirebiliyor bazen.

Son olarak şunu da bir dene: DirectX İndirme Aracı

Rapor alın:

Rapor alın:

Format uygun değil diyor yükleyemiyorum.

Hocam benim bi 28 saatim vardı. Oynuyordum sıkıntısız. Sonra birkaç gün oynamamıştım ve tekrar girmek istediğimde aynı sorun oluştu. Rockstar hesabına tekrar giriş yaptım sildim geri yükledim dosya doğrulattım yinede açılmıyor.

Hocam benim bi 28 saatim vardı. Oynuyordum sıkıntısız. Sonra birkaç gün oynamamıştım ve tekrar girmek istediğimde aynı sorun oluştu. Rockstar hesabına tekrar giriş yaptım sildim geri yükledim dosya doğrulattım yinede açılmıyor.
Rapor alın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı