Çözüldü GTA 5 "Steam failed to initilaize" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MuChaTo

Hectopat
Yer
Amasya
Merhabalar arkadaşlar, Online'a girerken VPN gerekiyordu normalde. Başka bir çözümü var mı diye konulara bakarken bir çözümü yapmaya çalıştım. Ancak bunu yaptıktan sonra GTA V hiç açılmamaya başladı. Çözümde Social Club ile Rockstar Game Launcher'ı sil diyordu yatım doğruladıma ancak Game Launcher yüklenmedi.
Hata bu arkadaşlar, Oyunum orijinal 2 yıl önce satın almıştım

1603893691973.png

1603893590358.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yukarıda yazıyor işletim sistemimin Win 10 olduğu. Ayrıca dün akşam oynayabiliyordum bugün VPN'siz başka bir yolu var mı diye bakayım dedim adamın dediğini yapınca açılmamaya başladı.

Yukarıda yazıyor işletim sistemimin Win 10 olduğu. Ayrıca dün akşam oynayabiliyordum bugün VPN'siz başka bir yolu var mı diye bakayım dedim adamın dediğini yapınca açılmamaya başladı.

Social Club ve Rockstar launcher kaldır ve Steam'dan oyun dosyalarını doğrula.
Merhabalar arkadaşlar, Online'a girerken VPN gerekiyordu normalde. Başka bir çözümü var mı diye konulara bakarken bir çözümü yapmaya çalıştım. Ancak bunu yaptıktan sonra GTA V hiç açılmamaya başladı. Çözümde Social Club ile Rockstar Game Launcher'ı sil diyordu yatım doğruladıma ancak Game Launcher yüklenmedi.
Hata bu arkadaşlar, oyunum orijinal 2 yıl önce satın almıştım.

Eki Görüntüle 717981

Eki Görüntüle 717979

İşletim sistemin Windows 7 ise çözüm Windows 10'a geçmek 10 kurup temiz kurulum yaptığınızda sorun çözülücektir.

İşletim sistemin Windows 7 ise çözüm Windows 10'a geçmek 10 kurup temiz kurulum yaptığınızda sorun çözülücektir.

Social Club ve Rockstar launcher kaldır ve Steam'dan oyun dosyalarını doğrula.

Çözüm
Yaptım Social Club'u indirdi Rockstar Launcher'i yüklemeye çalıştığımda zaten yeni versiyonuna sahipsiniz diye uyarı veriyor. Şimdi Rockstar'ın sitesinden yükledim Launcher'i onu kurmaya çalışıyorum olur umarım.

Rockstar Launcher denetim masasından kaldırır mısınız rica etsem.

Kaldırdım diyorum. Şimdi Rockstar'ın sitesinden yükledim oldu herhalde, konu açmaya gerek yokmuş. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Kaldırsaydınız en son versiyon demezdi beyefendi.
Kaldırdım diyorum. Şimdi Rockstar'ın sitesinden yükledim oldu herhalde, konu açmaya gerek yokmuş. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Ben teşekkür ederim size yardım edebildiğim için.

Geri
Yukarı