GTA 5 Steam'de 77 TL

Online girme süresinin HDD ile ilgisi yok... Biz iki arkadaş SSD'ye kurulu 5 dakikada anca giriyorduk...
İnternet bağlantısı kaynaklıda olabilir her şey etkiler. Sunucu bulamayabilir. Ben 1 dakikada giriş yaptım geçen girdiğimde kardeşim ile. Çocukta bir dakikada girdi. Şans o zaman.

Rockstar şikayet eder gibi bana yazıyon.

İnternet bağlantısı kaynaklıda olabilir her şey etkiler. Sunucu bulamayabilir. Ben 1 dakikada giriş yaptım geçen girdiğimde kardeşim ile. Çocukta bir dakikada girdi. Şans o zaman.

Rockstar şikayet eder gibi bana yazıyon.

Oyunun sunucusu yok ki 😀 GTA 5 Online'nin mantığındaki saçmalık burada işte. Başka online girenin bilgisayarına bağlıyor oyun seni. Yani bir nevi başkasının bilgisayarı sunucu olarak kullanılıyor. Aynısı senin içinde geçerli.

Oyunun sunucusu yok ki 😀 GTA 5 Online'nin mantığındaki saçmalık burada işte. Başka Online girenin bilgisayarına bağlıyor oyun seni. Yani bir nevi başkasının bilgisayarı sunucu olarak kullanılıyor. Aynısı senin içinde geçerli.
Bu mantıkla benim giriş yaptığım kişinin interneti ve bilgisayarı iyi demek ki. Bunu bana değil Rockstar Games şirketini şikayet et.

Bende 77'ye satın almıştım biraz mod işleriyle uğraştım grafik olsun araç olsun harita modelleme olsun oyun bayağı güzelleşti. Online sarmıyor ama arkadaş var ise FiveM bambaşka oluyor :)

Geri
Yukarı