GTA 5 story mode hile yapsam ban yer miyim?

İşletim sistemi
Windows 10

BerkeLucky

Decapat
Daha fazla  
Hile derken kod hilesinden bahsetmiyorum. Cheat Engine'den para hilesi yapacagım daha eğlenceli olsun diye offline mode. Sizce ban yer miyim? Bazıları oyundaki antivirüs algılar ban yersin falan yazmış diğer konulara o yüzden sordum.

Hile derken kod hilesinden bahsetmiyorum. Cheat Engine'den para hilesi yapacagım daha eğlenceli olsun diye offline mode. Sizce ban yer miyim? Bazıları oyundaki antivirüs algılar ban yersin falan yazmış diğer konulara o yüzden sordum.

Cheat Engine ile Online modda bile ban yemiyor fakat siz yine eşeği sağlam kazığa bağlayıp sadece story modda hile kullanmanız daha iyi olur. İyi forumlar.

Bildiğim kadariyla orijinal GTA 5'te eğer F4 modu falan yaparsan oyun içeriği değiştiği için oyundan atıyor ama Cheat Engine'den para hilesi yaparsan bir sorun çıkacağını sanmıyorum çünkü oyun dosyaları değişmiyor ama sen yine de bir araştır. Ban yemeni istemem, ucuz bir oyun değil.

Hocam ben özel programla girdim offline da çalıştı hiç bir sıkıntı olmadı ama online hem çalışmadı hem de uyarı aldım yani cebap offline da sıkıntı yok

Geri
Yukarı