GTA 5 sürekli güncelleme indirme sorunu

Tr0llsXS

Hectopat
Oyunu orijinal bir şekilde Social Club'tan satın aldım ve indirdim (Önceden oynamıştım formatladım PC'yi).
Oyunu indirdikten sonra verify kısmına girip dosyaları doğrulama kısmına geçti ve doğrulanamadı deyip 898.80 MB indirme yaptı. Ardından düzelecek sanarken birden tekrar verify yaptı ve tekrardan indirdi ve bu böyle 8-10 kere defalarca tekrarladı. Oyunu sil ve yükle diyor çoğu kişi ama hala çözüm arıyorum çünkü 8 saatte indirebileceğim oyunu yok code 217 216 203 201 205 derken 2 günde indirdim. Eğer bir çözümünüz varsa bu güncelleme olayına lütfen yardımcı olun.

Screenshot_17.png

Screenshot_16.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows kullanıcı adınızda Türkçe karakter varsa İngilizce'ye çevirin.
Düzelmez ise, oyuna girmeden önce bir VPN açın ve indirmeyi bu şekilde yapın. Tamamlanınca VPN'i kapatın.
Windows kullanıcı adınızda Türkçe karakter varsa İngilizce'ye çevirin.
Düzelmez ise, oyuna girmeden önce bir VPN açın ve indirmeyi bu şekilde yapın. Tamamlanınca VPN'i kapatın.

Çözüm
Ücretsiz ve güvenilir VPN'lere yönelebilirsiniz. VPNBook olabilir mesela.

Cevaplar için çok teşekkürler diğer forumlarda saçma sapan cevaplar veriliyordu Şu sorunu bi çözeyim <3
Aga oyunun kurulu olduğu yere kur demişsin atacağım değilmi?

Son düzenleme:
Cevaplar için çok teşekkürler diğer forumlarda saçma sapan cevaplar veriliyordu Şu sorunu bi çözeyim <3
Aga oyunun kurulu olduğu yere kur demişsin atacağım değilmi?
Anladığım kadarıyla format atmadan önce oyunu sıfırdan indirmiş ve oynuyordun, yedekledin ve bilgisayarına format attın, sonrasında direkt yedekten oyunu açmak istedin.
Böyle yapıldığında güncellemeyi defalarca kurması sorununu ben de yaşadım, GTA V Setup Tool'un kurulumunu yedeklemiş olduğunuz GTA V klasörünüze yapın, sonrasında tekrar deneyin ben sorunu bu şekilde çözmüştüm, umarım senin sorununu da çözer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı