GTA 5 "Switch your Social Club account" hatası

ulubeyyb

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdi olayı anlatıyorum.

Steam hesabım (chiewein0) GTA 5'de perma ban yedi. Bunun üzerine Epic Games'den GTA 5'i tekrar indirip açtım ve yeni bir Social hesabı kurarak Online oynamak istedim. Ancak yeni bir hesap kurduğum sırada beni yeni kurduğum hesaba değil de, eski Steam hesabımdaki banlanan hesaba yönlendiriyor. Yani eski hesabımı açmak için oyun beni zorluyor. GTA 5 Online'da perma ban yedi bu Steam hesabımdaki.

sssss.png

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yeni PC'm gelecek iki gün sonra. Onda düzelir mi?

Çok soru sordum kusura bakma da, son bir şey daha soracağım. Şimdi GTA 5 Online oynamak için yeni bir Steam hesabı açıp, GTA 5 mi satın almam gerekiyor? Veya başka Epic hesabı açıp GTA 5 almam? Ya da yeni PC aldığımda banım kalkacak mı? Nasıl olacak?

Yeni hesap açıp para verip tekrar alacaksın yeni PC le falan olmaz o iş zaten oyunda hile dolu sende uğraşma bence daha.

Çok soru sordum kusura bakma da, son bir şey daha soracağım. Şimdi GTA 5 Online oynamak için yeni bir Steam hesabı açıp, GTA 5 mi satın almam gerekiyor? Veya başka Epic hesabı açıp GTA 5 almam? Ya da yeni PC aldığımda banım kalkacak mı? Nasıl olacak?
Yeni bir GTA V aldıktan sonra yeni bir Social Club hesabı açmalısın.

Geri
Yukarı