GTA 5 The Cayo Perico Heist hakkında düşünceleriniz

Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bu gün itibari ile GTA 5 Online için "The Cayo Perico Heist" çıktı ve yanlış hatıramıyorsam GTA Online tarihinde olan en büyük güncelleme bu. Oynadınız mı? Ne düşünüyorsunuz?

Gelen yenilikler: (Kaynak: Reddit.)

-20 Tane yeni araba
-3 Tane yeni silah.
-Yeni kıyafetler ve dövmeler
-Yeni bir denizaltı.
-Yeni bir Soygun.
-Yeni bir ada ( Tam emin değilim. )
-Soygun sırasında yapabileceğimiz şeyler ve Denizaltına yapabileceğimiz güncellemeler

Ben daha oynamadım ama şimdiden heyecanlandım. Heist falan yapmayacağım oyunu oynayacak arkadaşım olmadığından fakat 20 tane yeni arabayı merak ediyorum. Tahminimce bu güncelleme ile bizi bir süre oyalayıp GTA 6 ya da başka bir şeye odaklanacaklar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Discord'tan eklerseniz beraber girebiliriz.
Olabilir. Fakat mikrofon ile konuşmayı tercih etmiyorum.

Hilesiz güzel bir ekonomi yapamadılar şu oyun için.
Aslında Hileciler olmasa güzel bir ekonomi yapılabilir fakat oyunda ek bir paket olmadan sıfır para ile başlayınca gelişmek çok zor.
Bedava verdikleri araç damperli kamyon değildir inşallah.
Yeni adadan emin olabilirsiniz, zaten ada soygunu.
Zannetmem. Ada tarzına uygun güzel araçlar gelmiştir yanına bir kaç tane hızlı araba gelmiştir ama Damperli Kamyon gelirse şaşırmam.

Olabilir. Fakat mikrofon ile konuşmayı tercih etmiyorum.

Aslında Hileciler olmasa güzel bir ekonomi yapılabilir fakat oyunda ek bir paket olmadan sıfır para ile başlayınca gelişmek çok zor.

Zannetmem. Ada tarzına uygun güzel araçlar gelmiştir yanına bir kaç tane hızlı araba gelmiştir ama Damperli Kamyon gelirse şaşırmam.
Silah olarak da Ruiner füzeleri ateşleyen bir Homing Launcher getirseler efsane bir MK2 savar olur.

Silah olarak da Ruiner füzeleri ateşleyen bir Homing Launcher getirseler efsane bir MK2 savar olur.
Şimdilik "Homing Launcher" iş görüyor fakat 10 mermi çok az. Dediğiniz gibi öyle bir silah gelse güzel olur fakat bu sefer bu silahları kullananlar bizi rahat bırakmaz. Düşündükçe sinirlerim geriliyor rahat rahat Deluxo gibi arabaları kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı