GTA 5 The Cayo Perico Heist hakkında düşünceleriniz

Scope out kısmı biraz fazla angarya olmuş bana kalırsa. Tamam gizliliği de severim ama koca adayı yürüyerek arşınlamak biraz aşırıya kaçıyor. Sağ olsunlar sağa sola araç koymuşlar 20 beygirlik, onlar da olmasa tam delirmelik. Demin Scope Out kısmını yaptık, yarın Heist'i bitirmeyi planlıyoruz.
Denizaltındaki uzaktan kumandalı füzeyi kullanmak çok hoşuma gitti, tabi karşı taraf için aynı şeyi söylemek pek doğru olmaz herhalde :D
Ek olarak, oyun ekonomisinin hileye yönlendirecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Biz arkadaşlarla PS3'e çıkış yaptığı zamandan beridir oynuyoruz, hepimizde milyonlar var. Yeni başlayan oyuncular "oyunda neler yapabiliriz"'den ziyade "AAA ŞU ARABAYA BAK 3 MİLYON KESİN ÇOK HIZLIDIR BUNU ALMAM LAZIM!!" demese para kazanmak çok da zor değil aslında.

Arkadaşlarla 3 kez finali yaptık. Bazen saçma şekilde fark edildiğimiz oluyordu ve yaptığımız işe göre para bayağı az. Şu çanta boşluğu ile alabileceğimizi limitlemeleri bence saçma olmuş özellikle 3-4 kişi bölüşünce gülünç bir para alıyorsunuz. Bir de adada offroad yapmak insanı kanser ediyor çünkü hem ağaç, bitki vs hitboxları çok büyük hem de kırılamıyorlar.

Merhaba, bu gün itibari ile GTA 5 Online için "The Cayo Perico Heist" çıktı ve yanlış hatıramıyorsam GTA Online tarihinde olan en büyük güncelleme bu. Oynadınız mı? Ne düşünüyorsunuz?

Gelen yenilikler: (Kaynak: Reddit.)

-20 Tane yeni araba
-3 Tane yeni silah.
-Yeni kıyafetler ve dövmeler
-Yeni bir denizaltı.
-Yeni bir Soygun.
-Yeni bir ada ( Tam emin değilim. )
-Soygun sırasında yapabileceğimiz şeyler ve Denizaltına yapabileceğimiz güncellemeler

Ben daha oynamadım ama şimdiden heyecanlandım. Heist falan yapmayacağım oyunu oynayacak arkadaşım olmadığından fakat 20 tane yeni arabayı merak ediyorum. Tahminimce bu güncelleme ile bizi bir süre oyalayıp GTA 6 ya da başka bir şeye odaklanacaklar.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Araçlardan bazılar hala gelmedi, bazıları bedava geldi. Vosvos'u almak için english dave'in görevlerini yapmanız gerekiyor. Görev için sizi herhangi bir zaman arayacak!

Araçlardan bazılar hala gelmedi, bazıları bedava geldi. Vosvos'u almak için english dave'in görevlerini yapmanız gerekiyor. Görev için sizi herhangi bir zaman arayacak!
Evet, halen tüm arabalar gelmedi.

Vosvos derken Brioso 300 - GTA V & GTA Online Vehicles Database & Statistics - Grand Theft Auto V bu arabayı mı kastettiniz? Bu Fiat 500 değil mi ya? Bedava dağıtıldı üstelik.

Tamamdır anladım bir de Vosvos gelmiş oyuna. Sürmesi eğlenceli olur.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 29
Hileciler sağ olsun. Artık adada serbest dolaşabiliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır o brioso 300 olan Fiat 500. Vosvos olan, BF Weevil
Tamam anladım zaten düzenledim yorumu. Görev yapma zorunluluğu olmasaydı güzel olabilirdi çünkü görev yapacak arkadaş yok. Eğer sizde benim gibiyseniz ulaşabileceğim bir adres verin oynarız beraber 4 kişi toplanıp.

Hileciler sağ olsun. Artık adada serbest dolaşabiliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hileciler her yerde... En iyisi ya solo session takılmak ya da herhangi bir topluluğun olduğu yerde takılmak.

Tamam anladım zaten düzenledim yorumu. Görev yapma zorunluluğu olmasaydı güzel olabilirdi çünkü görev yapacak arkadaş yok. Eğer sizde benim gibiyseniz ulaşabileceğim bir adres verin oynarız beraber 4 kişi toplanıp.

Hileciler her yerde... En iyisi ya solo session takılmak ya da herhangi bir topluluğun olduğu yerde takılmak.
Social Club'dan ekleyebilirsiniz isterseniz, nickim: "cemzzers24_t9"

Yeni konular

Geri
Yukarı