GTA 5 Türkçe yama kurulumu sonrası sisteme format atılmıyor

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Bilgisayarıma GTA 5 Türkçe yama kurdum Windows bozuldu. Ne uygulama indirebiliyorum ne başka bir şey. Windows güvenlik işareti olan hiçbir şeye giremiyorum. Format atmaya karar verdim ayarlardan hata veriyor. Rufus uygulamasını da kuramıyorum. Ne yapmam gerekiyor format atmam için? Bir şeyi indirmeden format atmanın yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma GTA 5 Türkçe yama kurdum Windows bozuldu. Ne uygulama indirebiliyorum ne başka bir şey. Windows güvenlik işareti olan hiçbir şeye giremiyorum. Format atmaya karar verdim ayarlardan hata veriyor. Rufus uygulamasını da kuramıyorum. Ne yapmam gerekiyor format atmam için? Bir şeyi indirmeden format atmanın yolu yok mu?

Başka bir bilgisayardan Rufus kurup denediniz mi?

Arama kısmına Bu Bilgisayarı Sıfırla yazın ordan sıfırlayın.

Arama kısmına Bu Bilgisayarı Sıfırla yazın ordan sıfırlayın.
Hocam ordan sıfırlamaya çalıştığımda dosyaları sakla şeklinde sıfırladığımda şifre istiyor.Bilgisayarda hiç şifre yok.Her şeyi sil dediğimde hata veriyor

Hangi yamayı kurdunuz.

Openv diye bir uygulamayı indirdim ve gtatr sitesindeki 1.8 yamasını kurdum. Oyunun açılış yerinden baktığımda kurulmuştu oyuna girmeden çıktım. 1-2 saat sonra açtığımda GTA 5 siyah ekran verdi Valorant hata falan verdi anlamadım.

Virüs falan girmiştir diyeceğim ama gtatr yamalarını çok fazla kişi kullanıyor. İlginç.
Hocam valla usbden format atacağım uygulama kurulmuyor.Ayarlardan hata veriyor.Biostan atamadım.Bilgisayar böyle mi kalcak yoksa bir bilgisayarcıya versem hallolur mu?

Geri
Yukarı