GTA 5 Türkçe Yama ve ban nedeni

fuzix07

Kilopat
Merhaba arkadaşlar GTA 5 Türkçe yama ile ilgili bir kaç sorum olacaktı.

1 - GTA 5 Türkçe yama kullanmak online mod da ban sebebi mi ?

2 - Oyuna son zamanlarda yeni güncelleme geldi bu güncellemeyi için de bulunduran bir Türkçe yama var mı ? Eğer yok ise en son yayınlanan Türkçe yamaları kullanmam sorun yaratır mı ?

1-Gta 5'te türkçe yama kullanmak neden ban sebebi olsun alakası yok bence tabi bilenler varsa yazmaları hayrımızadır :)
2-Sorun yaratmaz herhalde sanmıyorum.

1-Gta 5'te türkçe yama kullanmak neden ban sebebi olsun alakası yok bence tabi bilenler varsa yazmaları hayrımızadır :)
2-Sorun yaratmaz herhalde sanmıyorum.

Oyunda herhangi bir mod veya ekleti kullanmak ban sebebi gibisinden bir şeyler okumuştum ama Türkçe yama problem çıkarır mı çıkarmaz mı hiç kimse bir şey yazmamış

Bence bir problem olmaz ama riske atmayın. Yani ben riske atmazdım sonuçta korsan gibi rusça değil :D İngilizce oynamak ne kadar zor ki ? Tabi bana neyse... Yani sorun olacağını zannetmem tabi ama siz bilen/uygulayan biri birşey söylemeden riske atmayın.

GTA V Online türkçe yama ban yemek ?
Bu konuda bir arkadaş kendisininde kullandığını yazmış sorun olmuyormuş.

Hayır.

Bunu zaten oyun firmaları yapmak zorunda, Türklere satılan oyunlardan Türk Lirasıyla ödeme alıyorsan Türkçe seslendirmesini de yapacaksın.

GTATurk'ün yamasının ban sebebi olup olmadığını sorduklarında bu zamana kadar ban yiyenlere dair geri dönüş almadıklarını, oynanışı etkileyen modların ban sebebi olduğunu ve eğer garanti olsun isterlerse online girerken yamayı kaldırıp girmelerini söylemişlerdi. Bu durumda sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum. Bunun dışında oyuna güncelleme geldikçe GTATurk'ün yamasına da güncelleme geliyor belli bir süre sonra. Onu yapmadan zaten Türkçe oynayamıyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı