GTA 5 ve Cyberpunk 2077 aynı tür mü?

İşte burada, az okumayı denersen görebilirsin. Hala diyor ki türü açık dünya değil :D Neyse bu arkadaşa daha fazla laf anlatmayacağım. İnsan olana bir kere laf anlatılır çünkü. 50 kere anlatsan da bildiğini okuyan az gelişmiş bir tür kendisi.
Sen de anlamıyorsun işte. Bak bir kere daha söylüyorum, açık dünya tür değildir. Bunu ben değil Enis Kirazoğlu ve Dost Kayaoğlu söylüyor, Wikipedia doğruluyor.
İşine gelmediği için öbür mesajımı alıntılamamışsın.
Ayrıca yine yanlışın var. Sen bana “Açık dünya değil dedi” diyorsun, ben “türü açık dünya değil” diyorum. Bu ikisi bambaşka şeyler.
Tabii bunu idrak edemeyebilirsin. Yazık yani.

İşte burada, az okumayı denersen görebilirsin. Hala diyor ki türü açık dünya değil :D Neyse bu arkadaşa daha fazla laf anlatmayacağım. İnsan olana bir kere laf anlatılır çünkü. 50 kere anlatsan da bildiğini okuyan az gelişmiş bir tür kendisi.
Hahahhaha, nerede yazıyor? Göster dostum.

İlk mesaj demmişsin, mesajda bu;

"Evet diyenler ve "Açık Dünya" argümanını kullananların ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Eğer sadece "Açık Dünya" oyunları benzer yapıyor ise Minecraft ile CP 2077 aynı tür oyunlardan."

Bu da değil falan yazmamış, benzerlik yapmış.

Bence tartışmaya devam etmeyelim kimin haklı olduğu belli zaten, forum huzurunu bozmayalım.

Cyberpunk'u GTA6'yla karşılaştırsak daha iyi olur çıkınca. Birisi 8 sene önce çıkmış birisi 1 ay önce. Birisinde optimizasyonun o su yok diğerinde var. Birisinde açık dünya var diğerinde dünya yok.

İstediğin kadar türü açık dünya değil de oyunun türü FPS açık dünya, rol yapma aksiyon oyunu. GTA 5 ile de gayet karşılaştırma yapılabilir. Ki yapılıyor bir sürü YouTube videosu var. İnsanlar bir şeye para verirken karşılaştırma yapmak ister bu doğaldır. Neyse, anlık öfkeyle istemsiz olarak birisini kırdıysam özür dilerim. Amacım bu değildi.

İstediğin kadar türü açık dünya değil de oyunun türü FPS açık dünya, rol yapma aksiyon oyunu. GTA 5 ile de gayet karşılaştırma yapılabilir. Ki yapılıyor bir sürü YouTube videosu var. İnsanlar bir şeye para verirken karşılaştırma yapmak ister bu doğaldır. Neyse, anlık öfkeyle istemsiz olarak birisini kırdıysam özür dilerim. Amacım bu değildi.
Karşılaştırma yapılmasın demedim ki dostum, türleri aynı değil dedim. İnsan doğal olarak para vereceği bir şeyi karşılaştırılabilir. Ben de kırdıysam özür dilerim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı