GTA 5 ve Cyberpunk 2077 aynı tür mü?

Uyandırayim, Cyberpunk’ın türü açık dünya değil. First person shooter/RPG olduğunu internetten yazıp bakabilirsin 😉

Bu mantıkla ikisi de aynı tür oluyor.

Bir sonraki sefer insanlara laf etmeden önce oyunların türüne bak. GTA 5 ve Cyberpunk’ın türü farklı. Sonra da gelip “minkraft sinbix” deme. Rezil olma insanların önünde yani.
IMG_20210124_092301.jpg

Aaa, sitesinde bile open-world action adventure yazıyormuş Allah Allah nasıl oldu ki :( Burada rezil olan sanırım sen oluyorsun komik çocuk.

Eki Görüntüle 850309
Aaa, sitesinde bile open-world action adventure yazıyormuş Allah Allah nasıl oldu ki :( Burada rezil olan sanırım sen oluyorsun komik çocuk.
Sakin ol ve Google’a Cyberpunk 2077 yaz.
Aaa, ne yapacağız şimdi? Çifte rezil oldun. Ayrıca İngilizce’n falan da yok galiba. Açık Dünya, aksiyon- macera hikayesi diyor. O türde demiyor 😉
Wikipedia’da yazan:
4D1EEE86-482B-46FF-BD71-CBDAF2131138.jpeg

Sakin ol ve Google’a Cyberpunk 2077 yaz.
Aaa, ne yapacağız şimdi? Çifte rezil oldun.
Wikipedia’da yazan:
Eki Görüntüle 850311
Oyunun kendi sitesinde yazan şeyi gösteriyorum orada RPG demiyor, açık dünya aksiyon macera oyunu diyor. Sen hala Google Wikipedia diye zırvalıyorsun kendini haklı çıkarmak adına :D

Oyunun kendi sitesinde yazan şeyi gösteriyorum orada RPG demiyor, açık dünya aksiyon macera oyunu diyor. Sen hala Google Wikipedia diye zırvalıyorsun kendini haklı çıkarmak adına :D Tabii ilk 6 ay anne sütü önemli.
Komik. Mesajı düzenledim, tekrar oku. İngilizce öğrenmek önemli çocuklukta, ama sende yok gibi :D

Komik. Mesajı düzenledim, tekrar oku. İngilizce öğrenmek önemli çocuklukta, ama sende yok gibi :D
İlk mesajında açık dünya değil yazmışsın. Attığım fotoğrafta açıkça açık dünya olduğu söyleniyor. Burdan eleniyorsun direkt, uzatmana gerek yok. Ayrıca İngilizcem gayet yerinde dostum.

Son düzenleme:
İlk mesajında açık dünya değil yazmışsın. Attığım fotoğrafta açıkça açık dünya olduğu söyleniyor. Burdan eleniyorsun direkt, uzatmana gerek yok. Ayrıca İngilizcem gayet yerinde sen küçük beynini fazla yorma dostum.
Açık Dünya var, türünde değil. Senin gibiler için anlatmak lazım tabii. Açık Dünya bir tür değildir. Bunu ben değil Enis Kirazoğlu ve Dost Kayaoğlu söylüyor, Wikipedia doğruluyor. İngilizce ve kafanın yerinde olmadığı gayet belli, iyi günler sana.

İlk mesajında açık dünya değil yazmışsın. Attığım fotoğrafta açıkça açık dünya olduğu söyleniyor. Burdan eleniyorsun direkt, uzatmana gerek yok. Ayrıca İngilizcem gayet yerinde sen küçük beynini fazla yorma dostum.
Nerede yazmış? Değil falan yazmamış.

Benzerlik yapmış.

Geri
Yukarı