GTA 5 ve Unity 3D için 16500 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
16500₺

crus3r

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Unity 3D ile oyun tasarlamak için laptop almayı düşünüyorum almışken bir de GTA 5 oynayabileyim istiyorum. Bir de bu laptop Adobe After Effects çalıştırır mı? Söylerseniz sevinirim. Bütçe 16.500₺

Bu bütçeye rahatça oyun geliştirmek ve oyun oynamak istiyorsanız masaüstü daha ideal olacaktır. Unity de iyi bir asset atmak istediğinizde saatlerce beklersiniz. GTA V de düşük-ortalama FPS alırsınız. İkisini de rahatça kullanmak için en kötü 25-30 olmalı bence bütçe.

Merhaba arkadaşlar Unity 3D ile oyun tasarlamak için laptop almayı düşünüyorum almışken bir de GTA 5 oynayabileyim istiyorum. Bir de bu laptop Adobe After Effects çalıştırır mı? Söylerseniz sevinirim. Bütçe 16.500₺

Hocam 20000₺ altı bir laptop bulamadım size göre. Önerim biraz para biriktirin ve 25000 civarlarına bir laptop alın (artmazsa). Mart ayında ben size uygun bir laptopu 13500₺'ye almıştım keşke zamanında alsaydınız(dediğim laptop şimdi 26000₺).

Bu bütçeye rahatça oyun geliştirmek ve oyun oynamak istiyorsanız masaüstü daha ideal olacaktır. Unity de iyi bir asset atmak istediğinizde saatlerce beklersiniz. GTA V de düşük-ortalama FPS alırsınız. İkisini de rahatça kullanmak için en kötü 25-30 olmalı bence bütçe.

Hocam 20000₺ altı bir laptop bulamadım size göre. Önerim biraz para biriktirin ve 25000 civarlarına bir laptop alın (artmazsa). Mart ayında ben size uygun bir laptopu 13500₺'ye almıştım keşke zamanında alsaydınız(dediğim laptop şimdi 26000₺).

Peki bana 25k için hangi laptopu önerirsiniz belki taksitle alırım.

Hocam bu laptobu alıp 8 gb ram takviyesi yaparsanız istediğinizi rahatlıkla yaparsınız GTA V gibi oyunların testleri youtubede vardır zaten. Bu fiyata 4050 şaka gibi yani.

Hocam bu laptopu alıp 8 GB RAM takviyesi yaparsanız istediğinizi rahatlıkla yaparsınız GTA V gibi oyunların testleri YouTube'da vardır zaten. Bu fiyata 4050 şaka gibi yani.

Bunların RAM 24 GB ama ekran kartı paylaşımlı ekran kartı RAM'ın kaç GB kadarını kullanır önerir misin? Tabii sen bu konulardan daha iyi anlıyorsun bunlarda 3 ay sonra öde + 6 taksit var diye almak istiyorum Adobe After Effects çalıştırır mı?

Hocam o bilgisayarların ekran kartı dahili ekran kartı. Size uygun olduğunu düşünmüyorum arkadaşın attığı linke bakabilirsiniz. Dediğim gibi bütçe artırmadan mevcut bütçe ile alacağınız bilgisayarların illaki bir eksiği olacaktır.

Dahili ekran kartı ile ne after effects ne de unity çalıştırırsınız. GTA V zaten biraz zor. Şartlarınıza uymadığı için önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı