GTA 5 vs. BF1

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Başlıkta belirttiğim gibi... Arkadaşımda GTA 5 var fakat BF1 yok. GTA 5 alsam beraber oynayabiliriz. Ama ben yine de arada kaldım. Sizce?

Plati.Ru'dan tanesini 3 dolara alabilirsiniz hocam. Garantili ve mail değiştirmeli olanlara dikkat edin. AC Odyssey aldım Xbox için sorun çıkmadı. 4 dolara hem BF1 hem GTA 5 iyi bence.

NOT: kontrol ettim. GTA 5 3 dolar. Battlefield 1 ise 1 dolar.

Son düzenleme:
Arkadaşınla GTA 5 Online'da baya eğlenebilirsiniz. Biz bazı geceler 8 kişi falan oluyorduk. Yıl 2017 tabi. Tadından yenmiyordu. Yapılabilecek birçok heist ve ara görev, oynanabilecek binlerce map var. O günlere geri dönemeyeceğim ancak hatırladıkça ufak bi' hüzün kaplıyor içimi 🙃. Konuyu dağıtmadan devam. Bana kalırsa Battlefield 1 de aşırı eğlenceli ancak arkadaşla oyun oynamanın yerini tutamaz. Bu yüzden oyum GTA 5'e.

GTA 5'de yapacak çok aktivite bulabilirsin fakat BF'de yapacağın iş belli. Ayrıca BF 1 server'ları boş. Ne zaman girmeye kalksam kimse olmuyor. Kimisi dolusuna denk gelebiliyormuş ama şans işi, bana denk gelmedi. Arkadaşınla oynamak için GTA 5 eğlenceli bir oyundur. Aynı şekilde BF'de arkadaşlar ile güzel. @GoldWatch Arkadaşın önerdiği Plati.Ru olayını deneyebilirsin. Şahsen ben güvenmiyorum.
Arkadaşınla GTA 5 Online'da baya eğlenebilirsiniz. Biz bazı geceler 8 kişi falan oluyorduk. Yıl 2017 tabi. Tadından yenmiyordu. Yapılabilecek birçok heist ve ara görev, oynanabilecek binlerce map var. O günlere geri dönemeyeceğim ancak hatırladıkça ufak bi' hüzün kaplıyor içimi 🙃. Konuyu dağıtmadan devam. Bana kalırsa Battlefield 1 de aşırı eğlenceli ancak arkadaşla oyun oynamanın yerini tutamaz. Bu yüzden oyum GTA 5'e.
Hemen hemen aynı yorumu yapmışız :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı