Çözüldü GTA 5 yama kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Orijinal GTA 5 var. Türkçe yama indirmiştim nasıl olsa tekim Online oynamam diye. Şimdi arkadaşlarla oynamak istiyoruz ama Online girmiyor. Yamayı nasıl kaldırabilirim? Open IV üzerinden yama kurmuştum.

Çözüm
Yamayı deaktif etmek için Open IV yazılımını açın, menüden "Tools"u seçip "ASI Manager"a tıklayın. Açılan pencerede "ASI Loader"da Uninstall'a tıkladığınızda yama deaktif olacaktır. Tekrar aktif etmek için aynı pencerede "ASI Loader"da Install'ı seçin.

Yamayı kaldırmak için Open IV programında menüden "Tools"u seçip "ASI Manager"a tıklayın. Açılan penceredeki tüm seçenekleri kapalı konuma getirin. Daha sonrasında "Edit Mode"a girip ana dizindeki "mods" klasörünü silmeniz yamayı tamamen kaldıracaktır.
Orijinal GTA 5 var. Türkçe yama indirmiştim nasıl olsa tekim Online oynamam diye. Şimdi arkadaşlarla oynamak istiyoruz ama Online girmiyor. Yamayı nasıl kaldırabilirim? Open IV üzerinden yama kurmuştum.
Eger mods klasoru olusturduysan onu kaldir. Olusturmadiysan cok zor gecmis olsun ayiklaman gerekecek teker teker.

Böyle. Bunları mı silmeliyim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-27_133118.png
    resim_2021-11-27_133118.png
    151,8 KB · Görüntüleme: 63
Yamayı deaktif etmek için Open IV yazılımını açın, menüden "Tools"u seçip "ASI Manager"a tıklayın. Açılan pencerede "ASI Loader"da Uninstall'a tıkladığınızda yama deaktif olacaktır. Tekrar aktif etmek için aynı pencerede "ASI Loader"da Install'ı seçin.

Yamayı kaldırmak için Open IV programında menüden "Tools"u seçip "ASI Manager"a tıklayın. Açılan penceredeki tüm seçenekleri kapalı konuma getirin. Daha sonrasında "Edit Mode"a girip ana dizindeki "mods" klasörünü silmeniz yamayı tamamen kaldıracaktır.

Çözüm
Böyle. Bunları mı silmeliyim?

Oyunun dosya konumunu açıp mods klasörünü komple sil. Sonrasında aşağıda ekran görüntüsünde gösterdiğim yere tıklayıp 3 seçeneği de uninstall yap. Sonrasında Online girebilirsin.

1638009165712.png

Yaptım şimdi oyna girip deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı