GTA 5 yollar, binalar yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

KeremCo

Hectopat
Yeni aldığım HDD'ye GTA V, Apex Legends, kurdum sonra GTA Online'a girdim oynadım. 1-2 hafta medium-High ayarlarda 2 gündür ama takılmalar ve araba ile giderken yollar binalar vs birçok çevre elementinin yüklenmediğini gördüm. Daha çok ilerleyeyim dedim 30 sn boyunca oyun takıldı ve oyunda araba sürmek benim için kısacası zehir oldu. Ha! Bu kadarla da kalmadı bir ESC bile basıp grafiklerimi değiştiremiyorum. Sistemim:

Direct12X ekran kartı RX 570 8 GB.

AMD Ryzen 1200 12nm 4/4 çekirdek işlemci.

8 GB Adata Single Channel RAM 3000MHz CL16.

Gat v i kurduğum HDD Seagate Barracuda 7200RPM SATA 3.0 HDD.

Ve Technopat yetkilileri abi rica ediyorum bir banlamayın açtığım konuya cevap veremiyorum. Lütfen banlamayın beni ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz yanlış uygulamayı indirmişsiniz. CrystalDiskİnfo indirmişsiniz CrystalDiskMark indirecektiniz.

Ayrıca HDD 5900 RPM Gözüküyor. Hızı düşük yani. Muhtemelen HDD Dokulara yetişemiyor.

Uygulama öyle gösteriyor. Bir bakayım bende.

Uygulama hatalı olabilir. Çünkü yanlış bilmiyorsam 5400 RPM ya da 7200 RPM olarak 2 seçenek var.

Siz yanlış uygulamayı indirmişsiniz. CrystalDiskInfo indirmişsiniz CrystalDiskMark indirecektiniz.

Ayrıca HDD 5900 RPM gözüküyor. Hızı düşük yani. Muhtemelen HDD dokulara yetişemiyor.

Ve 5900RPM oyunu çalıştıramaz mı Online'da? Ha bir de ben 1 hafta oynadıktan sonra bu hata meydana geldi, 2 gün önce geldi. Bu hata 1 hafta boyunca oyunu gayet iyi oynadım hem Online olsun hem de story mod şimdi niye böyle yaptı ki?

Sadece 2 gün önce bilgisayar an operating System not founbd hatası verdi. Sonra be de BIOS'a girdim bilgisayarı default olarak başlattım yine en baştaki haline döndürdüm ve Save and exit dedim.
Bir de Watch Dogs 2 indirdim ve bugünde de sildim.

Windows'u görememiş yani. BIOS üzerinde bir ayar kapalı-açık olabilir. Girip kontrol edebilirsin.,

XMP Kapalı olabilir. RAM, AMD sistemler için önemli düşük MHz bu soruna yol açıyor olabilir.

Geri
Yukarı