Çözüldü GTA 5 yollar buğulu görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

solace

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi oyunda yollar buğulu görünüyor. Geçtiğimiz günlerde RTX 2060S aldım, bugün elime ulaştı ve taktım ekran kartını. Driverları, GeForce Experience vs her şeyi yükledim/güncelledim. sıkıntım ise şu, hiçbir FPS sorunum vs yok, oyunu Ultra'da 90-100 FPS ile oynuyorum fakat anisotropic filtreleme 16X olduğu halde yollar buğulu görünüyor. Bütün ayarları olabilecek en yüksek seviyeye aldım, hatta NVIDIA denetim masasından da 16X yaptım fakat sorun hala devam etmekte. Çözüm önerilerinize açığım.

Dostlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi oyunda yollar buğulu görünüyor. Geçtiğimiz günlerde RTX 2060S aldım, bugün elime ulaştı ve taktım ekran kartını. Driverları, GeForce Experience vs her şeyi yükledim/güncelledim. sıkıntım ise şu, hiçbir FPS sorunum vs yok, oyunu Ultra'da 90-100 FPS ile oynuyorum fakat anisotropic filtreleme 16X olduğu halde yollar buğulu görünüyor. Bütün ayarları olabilecek en yüksek seviyeye aldım, hatta NVIDIA denetim masasından da 16X yaptım fakat sorun hala devam etmekte. Çözüm önerilerinize açığım.
Ayarlarda motion Blur gibi bir ayar varsa kapatın.

Dostlar, çok garip bir şekilde ekran görüntüsü almak için oyunu yeniden açtığımda hata düzeldi. Teşekkürler yanıtlarınız için. Herhalde ayarlar uygulanmadı, neden bilmiyorum. 3-4 kere kapatıp açmıştım oysaki.
Fotoğraf atar mısınız?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    546,4 KB · Görüntüleme: 334
  • 2.jpg
    2.jpg
    243 KB · Görüntüleme: 314
  • 3.jpg
    3.jpg
    249 KB · Görüntüleme: 390
  • 4.jpg
    4.jpg
    354 KB · Görüntüleme: 407
  • 5.jpg
    5.jpg
    260,6 KB · Görüntüleme: 390
  • 6.jpg
    6.jpg
    292,7 KB · Görüntüleme: 359
  • 7.jpg
    7.jpg
    270,8 KB · Görüntüleme: 354
  • 8.jpg
    8.jpg
    333,3 KB · Görüntüleme: 344
  • 9.jpg
    9.jpg
    229,6 KB · Görüntüleme: 379
  • 10.jpg
    10.jpg
    400,3 KB · Görüntüleme: 372
  • 11.jpg
    11.jpg
    376,9 KB · Görüntüleme: 360
  • 12.png
    12.png
    55,5 KB · Görüntüleme: 313
  • 13.jpg
    13.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 345
Dostlar, çok garip bir şekilde ekran görüntüsü almak için oyunu yeniden açtığımda hata düzeldi. Teşekkürler yanıtlarınız için. Herhalde ayarlar uygulanmadı, neden bilmiyorum. 3-4 kere kapatıp açmıştım oysaki.

Hocam galiba monitörden ya da ben bir şey göremedim.

Hocam galiba monitörden ya da ben bir şey göremedim.
Sorunu çözdüm ya. Ekran kartını ilk taktığımda bütün ayarları yaptım, kontrol panelinden de 16x seçmiştim fakat neden oldu bilmiyorum bir şekilde yollar hala buğuluydu. Oyunu 3-4 kere kapatıp açmama rağmen düzelmedi, ben de buraya yazayım dedim. Tam ekran görüntüsü almak için oyuna girdim buğulanma gitmiş. :D

Sorunu çözdüm ya. Ekran kartını ilk taktığımda bütün ayarları yaptım, kontrol panelinden de 16X seçmiştim fakat neden oldu bilmiyorum bir şekilde yollar hala buğuluydu. Oyunu 3-4 kere kapatıp açmama rağmen düzelmedi, ben de buraya yazayım dedim. Tam ekran görüntüsü almak için oyuna girdim buğulanma gitmiş. :D.

Bende tam mesaj attığımda gördüm hocam :)

Hocam rica etsem NVIDIA 3D ayarlarınızı atar mısınız bende sizin ki gibi yapmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı