GTA 5'e girememek

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTA 5'e giremiyorum. Online veya offline fark etmiyor. Epic Games'ten indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Offline şekilde Rockstar launcher açılmaz. İnternet bağlantınızı kontrol edin yoksa sorun Rockstar launcher dosyalarını bulun ve bilgisayardan tüm Rosckstar launcher dosyalarını silin temiz kurum yapın açılacaktır.

İnternete giremiyor demedim Social Club'a giremiyor dedim. Ayrıca kendim bu şekilde çözdüm. İnternette birçok yerde bu çözüm tavsiye ediliyor.

Benim de başıma gelmişti arkadaş doğru söylüyor aslında. Modemi kapatıp fişi çektim ve biraz bekledim. Sonra modemi tekrar açınca düzelmişti.

Modemle ne alakası var. İnternete giremese Epic'e de giremez.

Mobil veriyle deneyin o zaman girer ve sorunun modemde olduğunu fark edersiniz. Benim de başıma gelmişti aylar önce. Modemi kapattım biraz bekledim ve modemi tekrar açınca sorun ortadan kalkmıştı.

GTA 5'e giremiyorum. Online veya offline fark etmiyor. Epic Games'ten indirdim.
Offline şekilde GTA 5 açamazsınız.
1- Denetim masasına gelip Rockstar launcher'ı kaldırıyorsunuz.
2- Bilgisayardan C dizininde ki Program Files'dan Rockstar'ı bulup hepsini siliyorsunuz.
3- Rockstar'ın orijinal sitesinden temiz şekilde kurulum yapıyorsunuz.

Social Club'a giriş yapamıyorsunuz. Modeminizi kapatıp, biraz bekleyip, ardından tekrar açıp deneyebilir misiniz?
Denedim.
2- Bilgisayardan C dizininde ki Program Files'dan Rockstar'ı bulup hepsini siliyorsunuz.
Deneyeceğim teşekkürler. Fakat offline nasıl açamıyorum (story mod).
Bu siteye ulaşılamıyor diyor indirmeye çalışınca sizde denermisiniz lütfen.
Rockstar game launcher kurdum şimdi sitesinden vpn ile fakat yine aynı hatayı veriyor.

Son düzenleme:
Denedim.

Deneyeceğim teşekkürler. Fakat offline nasıl açamıyorum (story mod).

Bu siteye ulaşılamıyor diyor indirmeye çalışınca sizde denermisiniz lütfen.

Rockstar game launcher kurdum şimdi sitesinden vpn ile fakat yine aynı hatayı veriyor.
Bilgisayarda ki Rockstar ile alakalı olan tüm dosyaları silmen lazımdı.

15 saniye falan bekledim. Şuan onarıyorum 3.kez onarma bitsin tekrar deneyeyim.
Sizdeki sorun aslında internet var her yere girebiliyorken GTA' da offline gözüküp girememek değil mi? Eğer buysa dediğim gibi modemi kapatıp fişi çekin, 2 3 dakika bekleyin sonra modemi tekrar açın. Sorun ortadan kalkacak. Dosyaları silmeye gerek yok.

Geri
Yukarı