GTA 5'i onboard HD Graphics ile oynamak

HazarKann

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'i onboard ekran kartı ile denemiş olan var mı? Ben i3 3220 işlemcimin onboardı ile deneyeceğim. 800x600 en düşük ayarlarda 20 25 FPS alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Internette bir tane grafik düşürme yaması buldum ama GTA SA gibi oluyor diyorlar. Neyse o zaman harici ekran kartı alana kadar idare edeceğim. Saolun hepiniz.

O işlemcideki ekran kartı Intel HD Graphics değil miydi? eğer yanlış hatırlamıyorsam, oynayabilirsin internette çok düşük ayarda çekilmiş testler var.

Evet internette testler var. Ama güvenmiyorum o testlere. Senelerdir oyunları düşük ayarlarda oynamaya alıştım o yönden sıkıntı yok. Sadece açıp 25 FPS alması yeterli benim için yani.

25 fps de oynayamazsınız. Ayrıca işlemci üzerinde bulunan ekran kartı kullanılacağı için aşırı ısınmada söz konusu olabilir. Buda ayrı bir performans düşüklüğü yaratacaktır kendi başına zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı