GTA 5'te Cheat Engine'den yüzde kaç ban yerim?

Para ve seviye hilesi yapmak istiyorum çünkü sıktı artık beş parasız oynamak.
Aklımda var bunu yapmak ama yüzde ne kadar ban yerim bunu öğrenmek istiyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.
Valla GTA 5'te çok ban yiyen oldu , para hilesinden dolayı. Ben de Dark Souls 3'te ban yemiştim. Hileyle level atladım , karakter güçlendi, sansarın biri reportlamış.

Cheat engine ile para hilesi yapabileceğini sanmıyorum, youtube'da olan videolar genelde fake ya da fixlenmiş hileler oluyor. Ayrıca ilk ban sadece 30 gün sürüyor ikincisi sınırsız. Öneri olarak "Kiddion's Modest External Menu" hilesini önerebilirim, GTA oynadığım süre boyunca hiç ban yemedim bunla.

Bu sıralar yapmayın son 1 2 aydır ban dalgası var, bende 2 3 kere para hilesi yapmıştım,2 ay önce 1 tane daha yaptım 1 aylık ban yedim 1.200 saatlik hesabı sıfırladılar.
2. kez ban yersen sınırsız gidiyor hesap.
İlle de yapmak istiyorsanız Ömer DMN den satın alın ve dedikleri kuralara kesinlikle uyun.
İlk hafta bir şey satın almayın diyorlardı ben unutup araba almıştım ban yedim.

Bu sıralar yapmayın son 1 2 aydır ban dalgası var, bende 2 3 kere para hilesi yapmıştım,2 ay önce 1 tane daha yaptım 1 aylık ban yedim 1.200 saatlik hesabı sıfırladılar.
2. kez ban yersen sınırsız gidiyor hesap.
İlle de yapmak istiyorsanız Ömer DMN den satın alın ve dedikleri kuralara kesinlikle uyun.
İlk hafta bir şey satın almayın diyorlardı ben unutup araba almıştım ban yedim.
Tamam biraz daha geçsin o zaman.

Para ve seviye hilesi yapmak istiyorum çünkü sıktı artık beş parasız oynamak.
Aklımda var bunu yapmak ama yüzde ne kadar ban yerim bunu öğrenmek istiyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Geçenlerde 47milyon bastım. Birkaç gün aradan sonra ban yedim. İlk banımdı ve 30 gün verdi ve hesaptaki her şeyi sildiler.

Geri
Yukarı