GTA 5'ten daha optimize oyun gördünüz mü?

Zamanında GTA 5 PS3'e çıktığında 30 FPS'yi bile zor tutturuyordu, eski konsollardan oynadıysanız daha önce belki oradan gözünüz alışmıştır. Bende öyle açıkçası, şu anda baktığımda kötü gelmiyorsa sebebi zamanında o düşük FPS'de oynamış olmam.

PC'de oynadım hep hocam internet kafedede oynadım kendi PCem'de de belki benim aliskanlik yüzündendir GTA 5 akıyor yani :D

PC'de oynadım hep hocam internet kafedede oynadım kendi PCem'de de belki benim aliskanlik yüzündendir GTA 5 akıyor yani :D
Ama her oyunda 30 FPS’nin aynı hissettirmediğinin doğru olduğu kesin. Özellikle konsoldaki 30 FPS’ler çok farklı oluyor. Yazdığım gibi Order 1886 ve ek olarak God of War’ı PS4’de 30 FPS oynadım ama kesinlikle aynı konsolda oynadığım Asassins Creed Valhalla’dan daha akıcı geliyordu.

GTA 5'in optimizasyonu gerçekten çok muhteşem 25 30 FPS'ler bile akıcı oluyor normalde başka bir oyuna girsek 25 30 ile oyun rezalet olur ama GTA 5 çok iyi bir sistem yapmış daha önce böyle bir sisteme rastladiniz mi?
O sırada bol çimenli alanlar:

Hiçbir zaman sorun çıkmadı bende hocam R7 240 kullanıyorum 4 yıldızlı polislerden bile kaçıyorum bomba falan atıyorum sorun yok 30 40 arası dusmuyor.
Ben yüksekte oynadığımdandır. Gerçekte 85 FPS aldığım şehirden çıkıp bol çimenli yerlere gidince 50 FPS ile hayal oluyor. 35'e kadar düştüğünü gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı