GTA 5 vs GTA 6

GTA VI için daha herhangi bir tanıtım veya tarih bile belirlenmemişken beklemenize gerek yok, GTA V almalısınız.

GTA 5 Online serveri ileride kapanır mı?

İhtimali var ama hala para kazandırıyor kapamayabilirler de belli olmaz.

Ama ne var FiveM sunucuları kapanmaz. Türkiye'de büyük bir RP kitlesi olduğu düşünüldüğü zaman.

Hocam bir ben sevemedim galiba bu oyunu ya hikayesi çok klişe ve kötü geldi neden bu kadar övülüyor anlamıyorum.
Hikayesi orta kalitede zaten Michael en iyi karakter asıl onda dönüyor her şey bir aile babası gibi hissediyorsun ve bir aile babasının yaşamak istemeyeceği şeyleri yaşıyor bir nevi haramda mutluluk olmaz misalii.

Hocam bir ben sevemedim galiba bu oyunu ya hikayesi çok klişe ve kötü geldi neden bu kadar övülüyor anlamıyorum.

Vurucu bir hikayesi yok doğrusu. Ona çok bir şey Fakat GTA serisinin genelinin ele almak istediği dönemin Amerika'sını çok başarılı yansıtabildiğini düşünüyorum. V de kesinlikle bir istisna değil. Teknik anlamda olsun, oynanabilirlik olsun son 10 senedeki en başarılı işlerden olduğu da belli. 8 milyar doları aşkın ciro tesadüfî değil diye düşünüyorum.

Daha logosu bile olmayan oyun ile 10 yıl önce çıkmış olan oyunun karşılaştırmasını mı yapalım? Her neyse GTA 5'i al geç 6. oyun çıktığında zaten yerel fiyatlandırma falan dinlemezler çakarlar 3.499 TL'yi bizde hangi yayıncıdan izleriz diye düşünüyor oluruz.

Evet tabii ki GTA 6 ama başlık bulamadım neyse kısacası GTA 5 alınmalı mı yoksa GTA 6 beklenmeli?

Hocam oyun PC'ye 2015 de çıktı PS3 Xbox 360a 2013 de GTA 6 ise 2025 civarında çıkacak ve fiyatı en az 1500 1600 TL olacak GTA 5 almalısınız 6 çıkacakta sisteminiz yetecekte 1500 1600 TL paralar verilecekte uzun iş.

Geri
Yukarı