GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Arkadaşlar grafik anlamında bir çağ atlama göremedim ben. Hatta az zorlasanız GTA 5 ile tek tük aynı grafiklere sahip gibi.
Beklediğim gibi olmadı fragmanı, neyse bizde satranç 2 ve hf 3'ü bekleriz.

Şehir RDR 2 de de yaşıyor. Zaten yaşaması lazım, öyle lüks bir ayrıcalık değil yani.
2. olarak GTA 5'in Ultra grafik modu gibi geldi, daha güzel bekliyordum oyunu açıkçası.

GTA 5'in ilk fragmanını izle sonra tekrar bu fragmanı izle aradaki farkı anlayacaksın.

Ayrıca şehirin yaşaması lazım demişsin bir sürü şirket açık dünya oyunun yapıyor bunların başıçekeni de Ubisoft adamlar Far Cry 6 da şehir olacak gökdelenler olacak falan bir şeyler dedi hayalet şehir çıktı hiçbir şey yok şehirde bu işi en iyi yapan ve yaklaşılamayan firma Rockstar bundan daha iyisini bulamazsın oyun dünyasında.

GTA 5'in ilk fragmanını izle sonra tekrar bu fragmanı izle aradaki farkı anlayacaksın.

Ayrıca şehirin yaşaması lazım demişsin bir sürü şirket açık dünya oyunun yapıyor bunların başıçekeni de Ubisoft adamlar Far Cry 6 da şehir olacak gökdelenler olacak falan bir şeyler dedi hayalet şehir çıktı hiçbir şey yok şehirde bu işi en iyi yapan ve yaklaşılamayan firma Rockstar bundan daha iyisini bulamazsın oyun dünyasında.
Katılıyorum o dünyanın yaşadığını %100 hissettim. Canlı bir dünya bekliyor bizi.

Bana kalırsa artık 8 çekirdek 16 thread dönemine giriyoruz.

Ben çoğu konu altına da DDR4 sistemlerde CPU önerisi olarak Ryzen 7 5700 alın dediğimde gerek yok linci yiyordum. Aynı şekilde DDR5 sistemler için en düşük Ryzen 7 7700X alın dediğimde de "ne gerek var, 7500F al geç, ileride 8000 serisi alırsın" diyorlardı. Şimdi de 8500F'e ne gerek var 9500F alırsın diyecekler sanırım. :D

Bu bir yana, yapılan Alpha sızıntılarında, ekranın sağ aşağısında RTX 2080 Super yazıyordu. Sanırım oyunu 2080 Super üzerinde çalıştırarak test ediyorlardı. Lucia'nın bir dükkana girip çıkarkenki sahnesinde de ekranın sağ üst köşesinde düşük VRAM uyarısı mesajı çıkıyordu.

Eki Görüntüle 2041822

Aşağıya da oyunun Alpha aşamasından alınan çeşitli uyarı mesajlarının derlendiği ekran görüntüsünü bırakıyorum.

Eki Görüntüle 2041823

Sanırım PC için RTX 20 serisi kartları minimum sistem gereksinimi olarak yazacaklar diye düşünüyorum.

Kendi kişisel tahminim;

(1080p) Min: RTX 2070 Super
8 çekirdek 16 thread bir işlemci
16 GB RAM

(1080p) Recommended: RTX 3080
16 GB RAM

(1080p, 2K) Ultra: RTX 3090 Ti
16 GB RAM

(4K): RTX 4080
16 GB RAM

Tamamen kişisel tahminim, kimse kesin bilgi olarak algılamasın.

Ne? Min 2070 mi :d? Hiç güleceğim yoktu bir de daha optimizasyonu yapılmamış yıllar önceki oyun motoru içinde oynanan Alpha görüntülerinde öyle gözüküyor diyorsun😂. Bilmiyorsun bari yanlış bilgi verme...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne? Min 2070 mi :d? Hiç güleceğim yoktu bir de daha optimizasyonu yapılmamış yıllar önceki oyun motoru içinde oynanan Alpha görüntülerinde öyle gözüküyor diyorsun😂. Bilmiyorsun bari yanlış bilgi verme...
2070 değil 2070 Super diye belirttim. Min ibaresinden anladığınız nedir? Low ayarlar.

Kişisel düşüncem diye belirtmiştim, okudunuz mu?

Siz nasıl bir sistem üzerinde oyunu çalıştırmayı arzulardınız?

Jason ve Lucia'nın tipi değişmiş anlaşılan.
Sızdırılan görüntülerde daha farklı görünüyorlardı.
Lucia karakteri bu fragmanda fazla ön plandaydı.
2. fragmanda jason karakteri daha fazla ön planda olabilir.
Grafikler GTA 5 grafikleri gibi olmuş daha yüksek grafikler beklerdim.
Tommy vercetti fragmanda gözükmüyor.
Ama 2. fragmanda gözükebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı