GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Grafikler GTA 5 grafikleri gibi olmuş daha yüksek grafikler beklerdim.

Gidin GTA 5'in ilk fragmanını izleyin aradaki farkı görürsünüz bu görsellik ve ışıklandırmayı çoğu oyunda göremezsin.

@Atakergit "Tommy vercetti fragmanda gözükmüyor. Ama 2. fragmanda gözükebilir."

Buna güldüm. 3D universe karakterleri, HD universe içerisinde yer almaz. Rockstar yıllar evvel Social Club üzerinde bu soruyu yanıtlamıştı.

Yani Tommy'yi GTA 6'da göremeyiz. Ama GTA 4 ya da GTA 5'ten bir karakter GTA 6'da olabilir çünkü HD universe oyunları. 3D universe GTA San Andreas ile birlikte kapandı. (PSP oyunlarını saymazsak)

@Atakergit "Tommy vercetti fragmanda gözükmüyor. Ama 2. fragmanda gözükebilir."

Buna güldüm. 3D universe karakterleri, HD universe içerisinde yer almaz. Rockstar yıllar evvel Social Club üzerinde bu soruyu yanıtlamıştı.

Yani Tommy'yi GTA 6'da göremeyiz. Ama GTA 4 ya da GTA 5'ten bir karakter GTA 6'da olabilir çünkü HD universe oyunları. 3D universe GTA San Andreas ile birlikte kapandı. (PSP oyunlarını saymazsak)
Nereden çıkardılar bu 3d, HD Evren saçmalığını?
Onu hala anlamış değilim.

Nereden çıkardılar bu 3D, HD evren saçmalığını?
Onu hala anlamış değilim.

En başta haritalar uymuyor birbirine bunun içinde en düzgün açıklama bu o yüzden GTA 5 grove street çok farklı gözüktüğünde kimse topa tutamadı Rockstar'ı ya da san fierro GTA 5'te yoktu.

Ön siparişe açılsaydı alıcaktım bugün ps5 için, ayriyetten, şehir çok canlı gözüküyor. Bir yandan ps5'i satasım var, bir ihtimal oyun ps5 pro ile çıkabilme ihtimalide var. Oyun sınırları zorlayacak gibi gözüküyor şuan'da.

GTA 5'in ilk fragmanını izle sonra tekrar bu fragmanı izle aradaki farkı anlayacaksın.

Ayrıca şehirin yaşaması lazım demişsin bir sürü şirket açık dünya oyunun yapıyor bunların başıçekeni de Ubisoft adamlar Far Cry 6 da şehir olacak gökdelenler olacak falan bir şeyler dedi hayalet şehir çıktı hiçbir şey yok şehirde bu işi en iyi yapan ve yaklaşılamayan firma Rockstar bundan daha iyisini bulamazsın oyun dünyasında.

Ben Nescafe 3Ü1 arada ile 2'si 1 aradayı karşılaştırıyorum sen Nescafe ile mahmood kahvesini karşılaştırıyorsun.

Geri
Yukarı