Çözüldü GTA 6 görüntüleri gerçek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Yayan kanalların çoğu kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 97 yılından beri oyunlarla içli dışlıyım. Artık yapılanlar beni bayıyor. Tatmin etmiyor. Aynı oyun hissiyatı aldığım zaman verdiğimiz paraların boşa gitmesine yanıyorum. Ubisoft sizin düşüncenizi kullanarak sömürüyor yıllardır. DLC yapıyorlar ama yeni oyun diye alıyorsunuz. Buna kızıyorum. Şu an sektörde CDPR'nin yapmaya çalıştığını yapan yok. Gidin Witcher serisindeki gelişime bakın ve Cyberpunk girişimi ile neler denemeye çalıştıklarını görün. Anlatmak istediğim bu. Yerinde sayan firmalara kızıyorum. Herkesin tercihi farklı. Benim görüşüm bu. Sen aynı politikalardan ilerlenmesini seviyorsan saygı duyarım. Benim istediğim o değil.

Bende diyorum ki: Oyunun ismi aynı dururken neden her şeyi sil baştan farklı bir şey yapsınlar? Eğer bam başka bir şey yapacaklarsa oyunun ismi de farklı olsun. Çünkü başarılı olmadığı zaman oyunu seven tayfa da oyundan tiksinmeye başlıyor.

Madem CD projekt şirketinden örnek verdin bende oradan yorum yapayım. Adamlar Witcher gibi muazzam bir oyun serisi yaptı, daha sonra farklı bir şey denemek istediler ve Cyberpunk yaptılar. Oyunun hatalarını görmezden gelirsek başarılıda oldular.
Hatta Witcher 4 yapacaklarını ama isminin Witcher olmayacağını söyleyen bir makale okumuştum çok eskiden. Witcher dünyasına gireceğimizi(beklentimiz bu), ama kullanacağımız karakterin efsunger(Witcher) olmayacağını söyledikleri için farklı şeyler beklemek yanlış olmaz. Tabii bakarsın CD projekt şirketi fikir değiştirip Witcher 4 olarak çıkarır oyunu, o zamanda Witcher 3'ün daha gelişmiş bir oyununu görmeyi hedeflerim. Ama ismi aynı olup, oyunu sil baştan yaparlarsa kumara girerler ve başarısız olurlarsa ağır eleştiri alırlar, başarılı olurlarsa hep beraber mutlu mesut oynarız.

Kısaca demek istediğim şey "farklı bir şey arıyorsan farklı oyunlara bakmalısın"

Bir de fiyat olarak eleştirmişsin, bende yorumumu yapayım: CTRL C - CTRL v oyunları 60 dolar eder mi? Etmez. Ama 1 oyunu yapmak için 3 4 yıl uğraştıklarını da hesaba katarsak tartışılır... Bu konuyu da 60 dolara satın alanlar tartışsın, biz fiyatlarımız bu haldeyken paşalar gibi korsan indirmeye devam edeceğiz.

Bende diyorum ki: Oyunun ismi aynı dururken neden her şeyi sil baştan farklı bir şey yapsınlar? Eğer bam başka bir şey yapacaklarsa oyunun ismi de farklı olsun. Çünkü başarılı olmadığı zaman oyunu seven tayfa da oyundan tiksinmeye başlıyor.

Madem CD projekt şirketinden örnek verdin bende oradan yorum yapayım. Adamlar Witcher gibi muazzam bir oyun serisi yaptı, daha sonra farklı bir şey denemek istediler ve Cyberpunk yaptılar. Oyunun hatalarını görmezden gelirsek başarılıda oldular.
Hatta Witcher 4 yapacaklarını ama isminin Witcher olmayacağını söyleyen bir makale okumuştum çok eskiden. Witcher dünyasına gireceğimizi(beklentimiz bu), ama kullanacağımız karakterin efsunger(Witcher) olmayacağını söyledikleri için farklı şeyler beklemek yanlış olmaz. Tabii bakarsın CD projekt şirketi fikir değiştirip Witcher 4 olarak çıkarır oyunu, o zamanda Witcher 3'ün daha gelişmiş bir oyununu görmeyi hedeflerim. Ama ismi aynı olup, oyunu sil baştan yaparlarsa kumara girerler ve başarısız olurlarsa ağır eleştiri alırlar, başarılı olurlarsa hep beraber mutlu mesut oynarız.

Kısaca demek istediğim şey "farklı bir şey arıyorsan farklı oyunlara bakmalısın"

Bir de fiyat olarak eleştirmişsin, bende yorumumu yapayım: CTRL C - CTRL v oyunları 60 dolar eder mi? Etmez. Ama 1 oyunu yapmak için 3 4 yıl uğraştıklarını da hesaba katarsak tartışılır... Bu konuyu da 60 dolara satın alanlar tartışsın, biz fiyatlarımız bu haldeyken paşalar gibi korsan indirmeye devam edeceğiz.
İşte senin dediğin mantıkla piyasada farklı oyun diye bir şey kalmaz. Herkes çıkarttığı oyunu aynı şekil devam ettirmeye çalışır. Ne yenilik görürüz, ne de gelişme. Şu an aynı yapıda oyunlardan zevk alabilirsin ama ileride sen de benim gibi tatmin olmamaya başlayacaksın. Ayrıca söylediğin GoW için yapılmış olsaydı dünyanın en iyi oyunu seçilemeyecekti. Tamamen risk alarak farklı bir yapıya yöneldiler. Ve piyasayı silip süpürdüler. Bazen değişim adına sil baştan yapmak gerekir. AC serisi de Origin ile değişti bildiğin gibi. Sevenleri yine sevdi. Odessey ile pürüzleri tam olarak giderdiler ve en çok sevilen AC oyunundan biri oldu.

Ben her zaman yenilik ve değişim taraftarıyım. Aynı oyunun ekmeğini üst üste 2 veya daha fazla yiyorsan o iş artık kabak tadı vermiştir. Aklımızla alay etmektir.

Fiyat konusunu güzel söylemişsin. Ctrl + V oyunlara 60-70 dolar istemekte tüketiciyle dalga geçmektir. Aynı oyunu piyasaya sürüyorlar madem, fiyatı da ona göre düşük tutacaklar. Ama nerde... Bu dediğim GTA için geçerli değil bu arada. Orada emek büyük. Yanlış anlaşılmasın. Söylediklerimin çoğu Ubisoft için.

İşte senin dediğin mantıkla piyasada farklı oyun diye bir şey kalmaz. Herkes çıkarttığı oyunu aynı şekil devam ettirmeye çalışır. Ne yenilik görürüz, ne de gelişme. Şu an aynı yapıda oyunlardan zevk alabilirsin ama ileride sen de benim gibi tatmin olmamaya başlayacaksın. Ayrıca söylediğin GoW için yapılmış olsaydı dünyanın en iyi oyunu seçilemeyecekti. Tamamen risk alarak farklı bir yapıya yöneldiler. Ve piyasayı silip süpürdüler. Bazen değişim adına sil baştan yapmak gerekir. AC serisi de Origin ile değişti bildiğin gibi. Sevenleri yine sevdi. Odessey ile pürüzleri tam olarak giderdiler ve en çok sevilen AC oyunundan biri oldu.

Ben her zaman yenilik ve değişim taraftarıyım. Aynı oyunun ekmeğini üst üste 2 veya daha fazla yiyorsan o iş artık kabak tadı vermiştir. Aklımızla alay etmektir.

Fiyat konusunu güzel söylemişsin. CTRL + v oyunlara 60-70 dolar istemekte tüketiciyle dalga geçmektir. Aynı oyunu piyasaya sürüyorlar madem, fiyatı da ona göre düşük tutacaklar. Ama nerede... Bu dediğim GTA için geçerli değil bu arada. Orada emek büyük. Yanlış anlaşılmasın. Söylediklerimin çoğu Ubisoft için.

Bende farkındayım bazen kabak tadı veriyor, farklı şeyler görmek istiyoruz. Ama ben GTA'nın Cyberpunk, The Division, Far Cry, PUBG... Gibi oyunlara evrilmesini istemem, bence sende istememelisin.
GTA kabak tadı verdiyse oynamayı bırakırsın ve senin gibi milyonlarca oyuncu satın almasa zaten GTA serisini bir daha yapmaz(tabii GTA için ne kadar geçerli olur bu bilmem). Bir oyuna en büyük tepkiyi satın almayarak verirsin. Ben zaten GTA serisine çok ısınamamıştım oynamıyorum bile.
Ama merak ettim senin GTA'dan nasıl bir beklentin vardı? Neye dönüşmesini istiyorsun? Bir de şimdiye kadar çıkan GTA oyunları birbirinden farklı mıydı sana göre? Bana göre hiçbiri farklı değildi, ama sağlam yenilik getiriyorlar ki beğeniliyor.

Bu arada şimdi hatırladım silah slotu vardı sızdırılan videolarda. Yani Far Cry'a bir nebze olsa evrilmiş gibi duruyor.

Bence değişim = kumar. Kumar oynamak yerine, o oyun serisini bırakıp başka bir isimle değişime gitmek daha güvenilir.
Ya da Ubisoft gibi beyninin %100'ünü kullanıp 4 tane AC oyunu geliştirip "hangisi tutarsa" mantığı da olur. Ama hepsi kötü çıkarsa Ubisoft'un kaybedeceği en büyük kumar bu olur :D

1663604039655.png

Telifler atılmaya başlamış :)

GTA kabak tadı verdiyse oynamayı bırakırsın ve senin gibi milyonlarca oyuncu satın almasa zaten GTA serisini bir daha yapmaz
GTA'ya kabak tadı verdi demiyorum. Diğer oyunların yanında bunu demek haksızlık olur. Sadece bana aynı gelmeye başladı oynanış olarak. Ama çıktığında yine sorgusuz oynarım. Çünkü ortaya her zamanki gibi belli bir kalite koyacaklarını biliyorum. Rockstar hiç geriye giden bir firma olmadı. Emek verdiler, karşılıklarını aldılar. GTA VI'da öyle olur.
Ama merak ettim senin GTA'dan nasıl bir beklentin vardı? Neye dönüşmesini istiyorsun? Bir de şimdiye kadar çıkan GTA oyunları birbirinden farklı mıydı sana göre? Bana göre hiçbiri farklı değildi, ama sağlam yenilik getiriyorlar ki beğeniliyor.
Birbirinden çok farklı değildi bana göre de fakat kalite olarak artış gösterdi (GTA IV, V'den daha iyi yalnız :) ). Oyun motorunu daha iyi kullanmaya başladılar. Beklentim oynanış anlamında fiziklerin artık değişmesi. Benim şikayetim bu. RDR2'de karakter aşırı hantal mesela. Gecikmeli olarak tepki veriyor. Bu da oynanışı aşırı baltalıyor.

Oynanması yenilikten değil. Daha çok online kısmının oyunculara bambaşka bir ortam sunmasından kaynaklanıyor. Özgürce birçok aktivite yapabiliyorlar. GTA V online kısmı apayrı bir konu. Benim gibi normal hikayesi için oynayanlar aynı düşünceleri paylaşabilir. Online oynayanlar ise demek istediğimden bir şey anlamaz. Çünkü onlar alacakları tadı başka şekilde almış oluyor. Ve gerçekten Online zevkli. RDR 2 online tutmadı mesela.
Ya da Ubisoft gibi beyninin %100'ünü kullanıp 4 tane AC oyunu geliştirip "hangisi tutarsa" mantığı da olur. Ama hepsi kötü çıkarsa Ubisoft'un kaybedeceği en büyük kumar bu olur :D
Zaten Ubisoft'un ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Bitişe yaklaşmış bir seriye 4 oyun birden basmak garip. Avatar oyunundan haber yok ama AC'den 4 oyun birden var :) Saçma sapan hareketler kısacası.

Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Evet dostum gerçek Rockstar Games onayladı.

Güncelleme:

Ben de ilk inanmadım klasik söylenti sandım ama Rockstar bile açıkladı. Vay be!

Geri
Yukarı