GTA 6 grafikleri beklediğim gibi değil

Oyundan anlamayanların yaptığı yorum bunlar. Biraz dikkatli bakarlarsa RDR2'den bile üstün oldukları gayet açık. Zaten GTA arcade bir yapım gerçekçi grafikler yakışmaz. Ciddi ciddi Alan Wake 2 ile falan karşılaştırmışsınız. Cahillik bu olsa gerek. Bu animasyon kalitesinde, kocaman bir dünyada, bir sürü yaşayan NPC, hikaye ve içerik sence aynı şey mi? Kim yapabilir bunu, bende derim FIFA daha iyi çünkü yüz modellemeleri daha iyi. Mod ile bir yere varılmaz. Oyunun üstüne yapılan bir şey sadece daha parlak gösterir. Modlu GTA V ile kendinizi kandırmaya devam edin ve efsanevi açık dünya oyunu Alan Wake 2 oynayın. Boş yere farklı görünmek için yorum yapmayın. İşte o kadar emeğin karşılığı ve beğenmemek tipik bizim ülkenin kafası.

Kötü diyenler göz doktoruna görünsün ve şu videoyu izlesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar ağır eleştiriye gerek var mıydı ben kendi görüşümü söyledim oyunlar ilk çıkarken o grafiklerde çıkıyormuş gta 5 in konsollara çıktığı gibi yani gören de babasının oyunu da biz bu eleştirilerle onun ekmeğine kazançlarına el koymaya çalışıyoruz sanacak :d alt tarafı bir oyun yani ifade özgürlüğü adında bunu da çekinmeden kendi görüşleriyle söylesin zaten çıktığında hep beraber göreceğiz iyi günler

Hocam kendi ifadenizi belirtin beğenmedim deyin ama objektiflikten kaçınmayın. Ben fanboy değilim ama sizler istesiniz de istemesiniz de bu oyun dünyanın teknik açıdan açık dünya kategorisinde en iyi oyunu olacak. Ve Rockstar şu anda 1 numaralı oyun firması. Hadi beğenmediniz diyelim kabulüm. Ama Alan Wake 2 ile GoW ile karşılaştırmak ne kadar mantıklı aralarında ki bağlantı ne? Sizin için söylemiyorum sadece. Bu zaten PS5 ve Xbox Series X için yapılan grafikler. PC ve PS6 için iyileştirilmiş görüntüler göreceğiz. Beğenmemenizi anlarım ama yok modlu GTA V yok Alan Wake 2 daha iyi demek baştan mantıksız. İyi günler, iyi oyunlar.

Yorumlar cidden içler acısı. Kıyaslamalara mı yorum yapsam, yoksa gelecek olan GTA6 hakkında mı yazayım bilemedim.

Deme öyle kanka. Alan Wake ve GoW gibi içi dolu dolu yaşayan açık dünya efsanelerini oynasınlar. Ya da GTA V için ismi sadece Ultra gerçekçi 8K olan ama sadece oyunda ki parlaklığı artırıp yolları Avrupa yolu gibi yapmalarından ibaret olan modları kursunlar. Bu yorumları yapanlar ve modcuları övenler herhalde Rockstar'ın 2 milyar dolar harcadığı yönetimden ve gece gündüz demeden çalışan insanlardan daha çok bilgiye sahipler. Yanlış oyundan yanlış beklenti. İnsan oğlu harbi nankör.

Deme öyle kanka. Alan Wake ve GoW gibi içi dolu dolu yaşayan açık dünya efsanelerini oynasınlar. Ya da GTA V için ismi sadece Ultra gerçekçi 8K olan ama sadece oyunda ki parlaklığı artırıp yolları Avrupa yolu gibi yapmalarından ibaret olan modları kursunlar. Bu yorumları yapanlar ve modcuları övenler herhalde Rockstar'ın 2 milyar dolar harcadığı yönetimden ve gece gündüz demeden çalışan insanlardan daha çok bilgiye sahipler. Yanlış oyundan yanlış beklenti. İnsan oğlu harbi nankör.
O kadar haklısın ki, başka bir şey demeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı