"GTA 6 hakkında bilmeniz gerekenler" videosundaki modlar nelerdir?

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Bu videodaki grafik ve araba modu nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7:00
9:30
9:43
11:10

Son düzenleme:
Bu modlar paralı diye biliyorum

Paralı değil. Tabi ücretli olan modlar da var ama ben ücretsiz bir şekilde yapmıştım aynı videodaki gibi grafiklerle. Fakat uzun bir süre oldu, nasıl yaptığımı unuttum. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Paralı değil. Tabi ücretli olan modlar da var ama ben ücretsiz bir şekilde yapmıştım aynı videodaki gibi grafiklerle. Fakat uzun bir süre oldu, nasıl yaptığımı unuttum. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.
Hocam peki bu modlarda virüs riski falan var mıdır?

Hocam peki bu modlarda virüs riski falan var mıdır?

Hocam ben yaptığımda hiçbir sorun olmadı kullandığım modlar da, sadece arada bir oyundan atıyor o da normal. Fakat her mod için aynı şeyi söyleyemem. Araştırmanızı tavsiye ederim. Bilinen modlara bakmanızı öneririm.

Araştırdım ve bence videodaki grafik modu Los Angeles nature ya da realism beyond.

Zamanında böyle bir konu açmıştım her ikisini de denedim. GTA 5 Redux daha iyi geldi bana. Ama aralarında çok bir fark yok.
Peki modun adı ne?
GTA 5 Redux

Araba modu için de bu siteden indirebilirsiniz.
GTA5-Mods.com - En son çıkan GTA 5 araba modları, scriptler, araçlar ve daha fazlası için kaynağınız

Yeni konular

Geri
Yukarı