GTA 6 için Xbox mı PlayStation mı alınmalı?

PS5 Pro nasıl olur bilmiyorum ama "şu an" Series X'in diğer konsollara göre daha güçlü olduğu söyleniyor.

Evet kağıt üstünde bir tık daha güçlü fakat oyunlar Xbox'a düzgün optimize edilemiyor.

Rockstar'ın Xbox'ta gayet iyi optimize çıkaracağını düşünüyorum işini şansa bırakmaz bu firma, ha atıyorum PS5 Pro çıktı ve Series X'ten güçlü o zaman acıma al.

Ben Xbox'da PS kadar kararlı çalışacağını düşünmüyorum çünkü Microsoft'un Xbox'a çıkacak oyunun hem Series S'e hem de X'e çıkarma zorunluluğundan dolayı PS'a göre daha az zamanları olacak bence Xbox'daki iki konsola da ayrı ayrı optimize etmek için.

Bu sebeplerden dolayı da GTA 6'nın Xbox'dan önce PS5'e sınırlı süreli özel olacağı haberleri var, örnek; GTA 6, PS5'e Daha Önce Sürülecek

Ben Xbox'da PS kadar kararlı çalışacağını düşünmüyorum çünkü Microsoft'un Xbox'a çıkacak oyunun hem Series S'e hem de X'e çıkarma zorunluluğundan dolayı PS'a göre daha az zamanları olacak bence Xbox'daki iki konsola da ayrı ayrı optimize etmek için.

Bu sebeplerden dolayı da GTA 6'nın Xbox'dan önce PS5'e sınırlı süreli özel olacağı haberleri var, örnek; GTA 6, PS5'e Daha Önce Sürülecek
İmkansız kabul etmez bunu Xbox. Rockstar'da böyle bir topa girmez ayrıca.

Geri
Yukarı