GTA 6 ne kadar iyi olacak?

Wostid Reis

Decipat
RDR2'yi bile çıkalı 5 yıl olmuş. Ama taş gibi bir oyun. Abi oyunu 2. kez bitireceğim ve o kadar iyi ki hiç sırıtmıyor. Hem 5 yıl daha gelişmiş hem de bütcesi kat ve kat daha fazla bir oyunun ne kadar iyi olacağını düşünemiyorum. Fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkınca göreceğiz ama ben yine beklentimi hiçbir şey olarak belirledim. Hiçbir oyuna gereksiz beklentiyle yaklaşmamanızı öneririm. Ne zaman beklentiye girsem pişman oldum.

Çıkınca göreceğiz ama ben yine beklentimi hiçbir şey olarak belirledim. Hiçbir oyuna gereksiz beklentiyle yaklaşmamanızı öneririm. Ne zaman beklentiye girsem pişman oldum.
Ama beklenti yaptığımız oyunun firması rockstar. Tabi ilk çıktığında buglar olacak çok normal. Ama bence güzel olacak..

GTA 5'in üstüne çok bir şey koyamazlar gibi geliyor bana. RDR2'den hallice bir oyun olur. Zaten Rockstar bu aralar kalitesini bir hayli düşürdü.

GTA V'in üstüne çok bir şey koyamazlar gibi geliyor bana. RDR 2'den hallice bir oyun olur. Zaten Rockstar bu aralar kalitesini bir hayli düşürdü.

Her Rockstar oyunu çıkacağında böyle söyleniyor. RDR 2 çıkmadan önce de "RDR 1'de vahşi batı temasıyla yapılabilecek her şeyi yaptılar ya." deniyordu, oyunun kalitesi ortada. O yüzden bu türlü söylemleri gereksiz buluyorum. Her zaman için -eğer istenirse- yapılabilecek yeni şeyler vardır.

Normal hayatta da yeni yerler keşfetmek benim hobim. Bu oyunun haritasının büyük ve dolu olacağı söyleniyor. Hali ile yapılacak çok şey vardır oyunda. Grafik anlamında bir sıçrama bekliyorum.

GTA 5 grafik modu ile ne kadar gerçek dışı gözükse bile bu oyun çıktığı zaman modlar ile nasıl bir hale bürüneceği inanılmaz olacak.

Allah'ın bile bilmediği bir şeyi bize sormanız saçmalık. Fakat patlasa hiç fena olmazdı, güzel dedikodu çıkardı en azından. 🤭

Geri
Yukarı