GTA 6 ön siparişle alınmalı mı?

Oyunun 150 dolar olacağı yalanına nasıl inanabiliyorsunuz? Ne yaparlarsa yapsınlar fiyat en kötü ihtimalle maksimum 85 dolar olur. Türkiye'ye de 2000-2300TL gibi bir fiyata yansıyacaktır. Tabii ben buna da hiç sıcak bakmıyorum. Şahsen 1500 TL gibi bir fiyat bekliyorum.

Fiyat daha belli değil ve 4.000₺ çok yüksek bir rakam.

Benim merak ettiğim kısımlardan biri de sistem gereksinimleri malum Starfield vakasından sonra üstelik artık insanlar gerçeğe yakın grafik bekliyor bu da çok büyük optimizasyon sorunlarını beraberinde getirir o yüzden oyun çıktıktan sonra biraz daha beklemek gerektiğini düşünüyorum.

4000 TL fiyat etiketiyle olacak sanirim.
Seneye bu zamanlar veya 2025 başları gibi çıkacağını düşünürsek gayet normal o fiyat. Ayrıca daha sadece duyuru gelebilir ön sipariş muhabbetini konuşmak için çok erken. Eğer ben gibi yıllardır bekleyen tayfadansanız ve PS5 veya Series X'iniz varsa bence yapıştırın gitsin ben ön siparişten direkt alacağım açıldığında .
Rockstar'ın son yıllardaki remaster / remake facialarından sonra bir ihtimal Series S sıkıntı olabilir.
PC'ye ekstradan 1 sene sonra yani 2026 gibi gelir diye düşünüyorum gta 5 gibi.

Neden peşinen veriyorsunuz.
Çünkü ölmediğim sürece bu oyunu her şekilde oynayacağım. Peşin peşin alalım. Zaten zam gelecektir. Baldur's Gate 3'ü 250 TL'ye aldık şimdi kaç TL? Millet o sıralar Baldur's Gate 3 almayın ön sipariş vermeyin gerek yok, belki çıkmayacak tarzı şeyler söylüyor, insanları yanlış yönlendiriyorlardı, sonra tabii pişmanlık.

Seneye bu zamanlar veya 2025 başları gibi çıkacağını düşünürsek gayet normal o fiyat. Ayrıca daha sadece duyuru gelebilir ön sipariş muhabbetini konuşmak için çok erken. Eğer ben gibi yıllardır bekleyen tayfadansanız ve PS5 veya Series X'iniz varsa bence yapıştırın gitsin ben ön siparişten direkt alacağım açıldığında .
Rockstar'ın son yıllardaki remaster / remake facialarından sonra bir ihtimal Series S sıkıntı olabilir.
PC'ye ekstradan 1 sene sonra yani 2026 gibi gelir diye düşünüyorum gta 5 gibi.
alıcam twitch'd e veya youtube da içerik olarak ön plana çikartir mi sence beni? Buyuk kitle cekmem lazim

Geri
Yukarı