GTA 6 PC ile eşzamanlı olarak çıkabilir

merta0567

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Twitter'daki bir GTA 6 sızıntı videosunda bir şey dikkatimi çekti. Videonun sol üst tarafında, oyun düşük VRAM uyarısı veriyordu ve grafik ayarlarını değiştirmemizi istiyordu. Konsol için yapılan bir oyunda bu tür uyarıların olması mümkün değil.

Screenshot_20231127_163600_X.jpg

Twitter'daki bir GTA 6 sızıntı videosunda bir şey dikkatimi çekti. Videonun sol üst tarafında, oyun düşük VRAM uyarısı veriyordu ve grafik ayarlarını değiştirmemizi istiyordu. Konsol için yapılan bir oyunda bu tür uyarıların olması mümkün değil.

Eki Görüntüle 2032844

Hocam konsol şirketleri ile anlaştılarsa sürüm hazır olsa bile konsol satışını yükseltmek için PC'ye çıkarmayı bekleyebilirler. Zaten GTA 6 gibi bir oyunun yapımcı ekibinin PC sürümünü çıkarmakta zorlanacağını pek sanmıyorum.

Eki Görüntüle 2032844
Hocam zaten pc'ye gelecek oyun ama konsol ile pc'ye aynı anda çıkar ifadesi yanlış. Sony ve microsoft çok fazla para ödemiştir bile. Büyük ihtimalle GTA 6 ilk önce konsollara çıkacak. 1 yıl sonra pc'ye gelir diye düşünüyorum.

İkisi aynı anda çıkacak.
Kaynak nedir? Vahiy indi sanırım. Siz sorarsanız da rockstar’ın önceki oyunlarına bakabilirsiniz. Eşzamanlı çıkma ihtimali elbette var daha açıklanan bir şey yok ama yüksek ihtimalle öyle olmayacak, çünkü bundan önceki oyunlarda olmuyordu, yakın tarihten rdr 2 ve GTA 5’e bakabilirsiniz.

Rockstar şu ana kadar çıkardığı tüm GTA'ları öncelik olarak hep ilk konsollara getirdi. Çok sonra PC'lere geldi. Yeni GTA oyunu da öyle olacaktır diye düşünüyorum ben.

Kaynak nedir? Vahiy indi sanırım. Siz sorarsanız da rockstar’ın önceki oyunlarına bakabilirsiniz. Eşzamanlı çıkma ihtimali elbette var daha açıklanan bir şey yok ama yüksek ihtimalle öyle olmayacak, çünkü bundan önceki oyunlarda olmuyordu, yakın tarihten rdr 2 ve GTA 5’e bakabilirsiniz.
Dostum, iyi misin? Oyun dosyalarında sızıntı sonucunda, Nvidia'nın 1080 ve 2000 serisi kartlarda testler yaptığı ortaya çıktı. Bu durumda, onca süre boyunca bilgisayar kartlarına yapılan testlerin, sadece konsollara mı çıkarılacağını düşündürüyor. Ayrıca, diğer oyunlarda sırf ilk olarak konsollara çıktı diye, bu oyunda aynı durumun olacağına dair bir garanti yok. Take-Two'nun 2024-2025 arasında yüksek kazanç beklemesi, Rockstar'ın oyununu aynı anda birden fazla platforma çıkarabileceği anlamına gelebilir, daha fazla kar elde etmek adına.

Yeni konular

Geri
Yukarı