Kimler GTA 6'yı bekliyor?

Bana sorarsan her gün yeni oyun çıksın.
Ama şirketin gözünden bakarsak GTA 5 en az 5 yıl daha gelir getirmeye devam edecek. 2023 Ocakta bile 5 milyon sattı 100milyon dolar demek bu. Şirket için suyunu sıkana kadar kullanmak daha mantıklı. Bu yüzden henüz beklenti içine girmeye gerek yok. Ki bence GTA 6 istenen başarıyı yakalayamaz. Artık eskisi kadar ilgi çekici değil, ve en fazla ne yapabilirler ki? GTA 5'in üzerine koyacak pek bir şey yok. Grafikleri uçurabilirler, güzel bir hikaye ekleyebilirler. Çok bir potansiyel yok, bildiğin ana akım açık dünya oyunu işte.
hiç zannetmiyorum. bence yapılacak bir çok unsur var bir oyuna yerleştirebilecek. fakat günümüz şartlarında bunu yapmaları zor gibi ama yinede heycanla bekliyoruz. bakalım rockstar oyun dünyasının zirvelerini eleyebilecekmi. bence rdr2 şuana kadar yapılmış en iyi oyun. 2. de last of us derim fakat rdr2 bir başka açık dünyası boş arazilerinden oluşmasına rağmen çok canlı ve iç içe umarım gta 6 da bundan daha fazlasını , kat kat fazlasını yaparlar. çünkü oyunun beklentisi çok çok fazla . gta 5 hypendan 5-6 kat fazla bir heyecan var şuan oyun gündeminde. heyecanla bekliyoruz. ne çok heyecan dedim. :d

Geri
Yukarı